wmaraci reklam
lidertakipci

Erdinç Akın / peenmail

4 Mesajlar 1.109 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Peenmail ! , gerçekten çok iyi işler çıkaran çok iyi çekilişlere ve işlere imza atan peenmail’in sahibi olan Erdinç Akın son zamanda herkesin ağzında dolanıyor. Çekilişlerde dahil wmaracıyla birlikte çok iyi yerlere gelen ve toplu mail atma firmasına sahip olan Erdinç Akın biyobloga yazma zamanının gelip geçtiğini duyduk ve hemen ulaştık.

Şimdi Erdinç Akın Anlatıyor:

Memleketi ve Okuduğu Okullar
Edirne, Uzunköprü’de doğdum. Sıradan okullarda okudum. Liseden sonra da okumaya fırsat olmadı. Bunun için biraz geç oldu ama, Matematik Mühendisliği okumak isterdim.

Web Hayatı

Web hayatına atılmak için pekte yardım görmedim. Etrafımda bu işlerden anlayan fazla kişi yok. Alakasız bir şekilde kendime birden blog açtım ve bu dünyadayım. Bir kaç proje yaptım şimdiye kadar ve oldukça iyi bilgiler ile tecrübeler edindim. Şu sıralar peenmail.com ile ilgileniyorum. yaklaşık 1 aylık süreci kaldı canlı kullanımın başlamasına. İyi bir ekip kurduk. Yatırımcısı, yazılımcısı, grafikeri, editörü, çevirmeni ile. Şu an ön talep topluyoruz ve inanılmaz mutlu olduğumuz talepler geliyor. En büyük taleplerden bir kaçını söylemek
gerekirse Kuveyt Türk Bankası ve cicek.com’u sayabiliriz.

Sırasıyla, peenmarketing.com, peenseo.com, peenads.com ,peenad.com, peensolutions.com yolda geliyorlar. Bunun yanında e-ticaret ile ilgili sıkı bir raporlama sistemi geliyor, henüz hazırlığını yaptığımız bir projede teknolojihaber.com var. Planlı bir takvimde ilerliyoruz. Şimdilik iyi durumdayız. Bakalım neler olacak.
Şu an tam zamanlı bu işi yapmıyorum. Proda Yazılım’da Proje yöneticisi olarak çalışıyorum. Arta kalan zamanımda ise, peenmail ve parfumya çoğu zamanımı alıyor.

Kaynak: http://www.biyoblog.com/erdinc-akin.html
Pasa ErhanCelikk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Çok sağlam geliyorlar desenize. Peenseo, peenads. Umarım iyi bir alternatif olur.
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)

supheli adlı üyeden alıntı

Çok sağlam geliyorlar desenize. Peenseo, peenads. Umarım iyi bir alternatif olur.

Evet okuduğumda "Vaybe inşallah daha iyi yerlere gelirle bütün projeleri tutar" dedim Annem "Kimden bahsediyorsun?" Dediğini hatırlıyorum :))
supheli

kişi bu mesajı beğendi.

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Peenads ve Peenseo'yu sabırsızlıkla bekliyorum :D
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al