wmaraci reklam

Ev çiyanı

20 Mesajlar 2.678 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Adam yine iyi öldürmüş. Ben evi üstüne yıkıp ateşe verirdim :D

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

breezme85 breezme85 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 4 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Bu böcek bence dışarıdan gelmiştir. Ben de hayatımda bir kez karşılaştım evin içinde. Birdaha görmediğim için balkondan girdiğini düşündüm. Sizinki de öyle olabilir. Çok hızlı hareket ediyor. Kuzenim ıyy yapa yapa defalarca vurup zor öldürmüştü. Korkunç birşey gerçekten

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Valla ben böceklerden çok korkarım. Orama burama girecek diye çok korkuyorum. :D Bu böceği annemin evinde görmüştüm, annem gayet sakin bir şekilde eline alıp dışarı atıyor. Hayatta yapamayacağım bir şey.
ergulproduction

kişi bu mesajı beğendi.

Thanos Thanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Editör.
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Onedio'da öldürmeyin yaşasın evde yazmışlar :)
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ergulproduction ergulproduction WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 76 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Tikim var vallahi şuanda kaşınıyorumm..

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Normalde ben de böcekten korkmam ama bunun biraz maşallahı var. Bence odada bundan başka yoktur ama siz yinede tam emin olmadan uyumayın. Geçmiş olsun hocam.

Hocam valla 2 dk baktim sonra uyumusum. Dedigim gibi evin cevresi agac dolu 3. Katta olmamiza ragmen geliyorlar. Her turlu meyve cart curt agaci var. Yesillik falan iyi doga moga da bu tür yanlari kotu. Karincalari orumcekleri falan oldurmem mesela hepsi ekmeginin pesinde lakin bu mutant gibi bir seydi ya. Insan olarak biraz sekilciyiz galiba.

mert29 adlı üyeden alıntı

Böyle böcekleri görünce huylanıyorum kaşıntı tutuyor iğrencler

Böcek değil hocam bu mutant. Böcek dedigin 2 3 cm olur en fazla bu benim kadardi. Otur masaya sohbet et.

HizliKazanç adlı üyeden alıntı

Rutubet, tozdan kaynaklıdır. En sevdikleri ortam yeri.

Rutubet ve toz yok hocam fakat dedigim gibi evin cevresi agac dolu. Mecbur pencereleri falan acinca odaya giriyorlar.

Fearles1453 adlı üyeden alıntı

Aga be asalete bak nasıl duruyor tutup dısarı atabilirdin ama öldürmüşsün yaz geldi bi böcek ilaci al evin her köşesine kapi girişlerini sık kullan

Bunu tutup dişarı atabilecek cesareti o an bulamadim hocam. Speedy gonzales halt etmiş böcek bir duvardan digerine gecene kadar ben ancak kafami cevirebiliyorum asiri hizli bir bocek. Hamam bocegi falan halt yemis. Zaten bunu avlanirken izleyin hamambocegi topuklarken bile kacamiyor.

Escalous adlı üyeden alıntı

Eski durduğumuz evde aşırı derecede hamam böceği vardı, aklıma o geldi. Her gün bi 5 6 tane öldürürdüm, çok seri koşuyorlardı. Terliği koşu yoluna doğru vurmak gerekiyordu, hemende ölmüyordu, birkaç critical damge gerekiyordu, uyurken yastığın altından falan çıktığı da olmuştu. Yani tiksindirici oluyorlar hocam, evi tamamen temizleyin böcek ilacı vs. kullanın.

Hocam benim hayatimin yarisi akdeniz bolgesinde gecti. Hamamboceklerine oradan asinayim. Uçanlari vardi birde onlarin aksam yolda yururken alnima kac kez carpmisti. Elle tokatlaya tokatlaya yurudugumu bilirim. Bolgeye gore uruyor onlar. Istanbulda 1 kez falan rastladim.

FurkanCanöz adlı üyeden alıntı

Düşman şeyine bu ne böyle :D

Deney ürünü mutant hocam. Xmen kadrosunun böcek elemanı kendisini wolverine in yoldaşı

ermaneray adlı üyeden alıntı

tek gezerler yoktur başka dediğin gibi ufak böcekleri avlarlar arada evi böcek ilacı ile ilaçlamamakta fayda var

Aynen haklisin hocam. Fakat pencereyi aciyoruz en basitinden ev hava alsin diye yine acilacak agaçlardan topraktan vs.. geliyor her turlu bocek pencereye sineklik yaptirma vakti geldi.

muhammetdkaya adlı üyeden alıntı

Benim odanın köşesinde ufak bir delik vardı süpürgelik kısmında. Orada yaşayan minik bir böcek vardı arada dışarı çıkar turlar geri yuvasına dönerdi. Bende hiç ellemedim öyle bir kaç ay yaşadık birisi galiba onu halletmiş göremiyorum :)

Hocam bunun yaninda ben minik kaliyorum. Aksam duvarda gezerken ulan gece gece hayal mi goruyorum diye isigi actim. Bocek oldugu yerde durdu selam falan verdi bana. Saga sola bukuldu falan. Zaten o an terligi indirdim. 20k falan hp vardi galiba 3. Vurusta oldu. Kritik gelmedi

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Adam yine iyi öldürmüş. Ben evi üstüne yıkıp ateşe verirdim :D

İs başa dusunce her seye alisiyosun hocam. Fare yilan vs.. gibi hayvanlardan asla korkmam fakat akrepti çiyandi tarantulaydi falan beni urkutuyor. Akreple hic karsilasmadim. Tarantula ile tatile gittigimde karsilasmistim. Ciyanin yetiskiniyle de dun karsilastim. Bu yetti bir daha gormem umarim.

breezme85 adlı üyeden alıntı

Bu böcek bence dışarıdan gelmiştir. Ben de hayatımda bir kez karşılaştım evin içinde. Birdaha görmediğim için balkondan girdiğini düşündüm. Sizinki de öyle olabilir. Çok hızlı hareket ediyor. Kuzenim ıyy yapa yapa defalarca vurup zor öldürmüştü. Korkunç birşey gerçekten

Hocam odamin penceresinden girmistir lakin pencerenin tam karsisindan cikti muhtemelen birkac haftadir beraber yasiyorduk biz o gececi ben sabahciydim. Ben yatinca o kalkiyordu muhtemelen. O konu baya bir rahatsiz etti beni :)

Sinan adlı üyeden alıntı

Valla ben böceklerden çok korkarım. Orama burama girecek diye çok korkuyorum. :D Bu böceği annemin evinde görmüştüm, annem gayet sakin bir şekilde eline alıp dışarı atıyor. Hayatta yapamayacağım bir şey.

Hocam benim annem ve babam da öyle köy ortami gormus insanlara basit geliyor böyle şeyler ancak bu böcek cidden iri bir şeydi. 6 sene yaşıyormuş hocam. 6 sene yasayan bocek mi olur? Usain bolt gibi birde uzun mesafe koşucusu böceği yakalamam şöyle oldu bir ara durdu sağa sola kıvrılmaya başladı selam falan mı çaktı artık el kol hareketi mi yaptı, ateşkes mi istedi bilmiyorum lafı bitmeden indirdim. 3 vurusta öldü

Thanos adlı üyeden alıntı

Onedio'da öldürmeyin yaşasın evde yazmışlar :)

Onedio editörü bana ev adresini atsın evde bulunca ona postaliyayim. Demesi kolay :)

ergulproduction adlı üyeden alıntı

Tikim var vallahi şuanda kaşınıyorumm..

Aynen hocam o yönü kötü korkmaktan ziyade tiksintiyle kasinti tutuyor. Sanki vucudunsa yuruyormus gibi hissediyorsun
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Ben de çok korkarım hocam. Bize de geçen bi' güve girmiş avcum kadar :) Uyurken perdeden ses geliyor, ışığı açmamla kaçmam bir oldu. Geçmiş olsun :)

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

awoken adlı üyeden alıntı

Ben de çok korkarım hocam. Bize de geçen bi' güve girmiş avcum kadar :) Uyurken perdeden ses geliyor, ışığı açmamla kaçmam bir oldu. Geçmiş olsun :)

Hocam güvenin canını yiyim ya tut kanadından at bu aşiri korkunc tipli ayni zamanda aşiri hizli hareket eden bir böcek. Bu böcek bir insan olsa korku filmlerinin aranan başrolü olurdu. Aslinda gövdesi ince uzun fakat bacaklari o kadar fazla ve uzun ki böcek hem boyuna hem enine iri. Baya da pisirik bir böcek insan gorunce kaçiyo ama ne bileyim bunla da yasanmaz ya. Huylaniyor insan. Benim adım bomba soyadim ölüm lan diyerek daldım kendisine. Dalmak icin bu cumlelerle ancak cesaret toplayabildim :)

berker07 berker07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 103 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yaratık

breezme85 breezme85 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 4 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Bende hayatımda bir kere gördüm acayip hızlı ve enteresan birşey katılıyorum. Biz 7.kattaydık yinede girmişti balkondan. Sineklik taktırın, önlem olur en azından

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al