wmaraci reklam
lidertakipci

Evlenecek olan kişiler için

3 Mesajlar 677 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Organizasyon alanında olduğum için zaman zaman yaşanılan problemleri veya yaşanılan iyi şeyleri sizinle paylaşmak istiyorum. Her sezon 30-35 tane düğün gerçekleştiriyoruz ve bu düğün organizasyonlarında bir takım problemler, bir takım sorunlar elbette oluyor. Bunları başlıca sıralamaya almak gerekirse eğer;

1 - Düğün Salonu Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Her İl'de, İlçe'de, Semt'te birden fazla düğü salonu vardır muhtemelen ve bunlar kendi aralarında rekabet ederken bir çoğu ters rekabet mantığıyla çalışma yapmaktadır. Rest Rekabet bu tarz işletmelerde kış sezonu planlamayı tamamlayıp, yaz sezonunda kalan boşluklar +2000 TL gibi rakamlarla vermekle olan bir şeydir.

Kış ayına giriyoruz mağlum bu aylarda sizde planlamanızı yapıp düğün salonunuzu planlarsanız eğer kafadan 1.500 - 2,500 TL arasında bir indirim kazanmış olacaksınız.

(Ben Nisan 23'de evlendim ve Ümraniye'de bir salona 7,200 TL Ücret Ödedim )

2 - Kır Düğünü yapmak istiyorum neler yapmalıyım?
Bu sorunun cevabı sorgusuz ve sualsiz bir şekilde organizasyon firmalarına yönelmektedir, siz bu planı düşünüyorsanız eğer kış ayında düşünüp ve yerinizi iyi veya kötü bir şey şekilde ayarlayınız. Çünkü Organizasyon firmaları Kış aylarında aldıkları işleri yaz ayında tamamlar ve sezon bitiminde hemen malzemelerini yeniler ve rezervasyonlara devam eder.

Masa Çeşitleri 30 TL'den başlar, Sandalyeler 7 TL'den başlar ve bunun nakliyesi o bu şu derken bir kır düğün organizasyonu size 7.000 TL ile 30.00 TL arasında çıkar.

Kır düğünü yapmak istiyorsanız eğer öncelikle bir alanınız olacak ve onun üzerine yoğunlaşacaksınız :)

3- Organizasyon firması ile çalışmak mantıklı mı değil mi?
Arkadaşlar günümüzde artık bir çok insan her zaman organizasyon firmasını tercih ediyor çünkü profesyonel hizmet, sorunsuz bir düğün-nişan-kına-sünnet olmasını istiyorsanız eğer sizde bir firma ile çalışmalısınız. Bizler her zaman yeniliği takip eden ve bunu size aktaran bir aracı oluyoruz. Hayat devam ederken bunun yanında bir telaş içerisine girmek yerine asistan olup size yardımlarda bulunuyoruz...

4- Organizasyon firması seçerken neye dikkat etmeliyim?
Her zaman can alıcı noktada benim için bu oldu. Öncelikle organizasyon firması seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi netliktir. Biz bir çok müşterimiz için demo masalar hazırlıyoruz, ofisimize ve depomuza davet ediyoruz çünkü müşterilerimizin ney ile karşılaşacağını görmesi ve bilmesi gerekiyor.

Bir firma seçerken öncelikle referanslarına dikkat etmeniz gerekmektedir, malzemenin kendisine ait olup olmaması ve yerleşik bir yerinin olduğuna da dikkat etmelisiniz. Telefon ile görüştüğünüz firmayla yüz yüze görüşüp aklınıza takılan tüm her şeyi kendisine iletmeli ve ondan netlik kazanmış cevaplar almalısınız. Çünkü düğün organizasyonu bir kez yapılacak bir şeydir...

Yiğit Can KUŞ
www.bambaskaorganizasyon.com

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com
wmaraci
reklam

portal portal https://portalciyiz.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 101 / 288
  • Ticaret 14, (%100)
Favorilere ekliyorum yıllar sonra olur da aklıma gelirse bakacağım :)
yigitcankus

kişi bu mesajı beğendi.

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
portal umarım işinize yarar :)

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al