wmaraci reklam

facebook'tan 23 nisan sübliminali

14 Mesajlar 1.854 Okunma
smmexpress

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Ne desem bilemiyorum ki Facebook zaten belli bir politikanın ürün
Beni en çok endişelendiren önceden insanlar yemeğini paylaşırken şimdi resmini paylaşıyorlar
Daha da kötüsü Facebook bilgilerimiz eksik olsun fake misin diye eleştiriliyoruz sanki Facebook resmi bir belgeymiş gibi

wmaraci
reklam

Golsime Golsime Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Takılıyo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 206 / 195
  • Ticaret 26, (%96)
Ben bu Mark'ın yerinde olsam komple atardım türkleri gidin ne b.k yerseniz yiyin derdim. Adamlar bişey yapmasa suç yapsa da illa bişey bulup çamur atıyorlar arkadaşım artık anlayın şunu kimsenin bi yerinde değiliz bizim düşmanlarımız içimizde dışarda değil! Zaten islam dünyası da yahudilerin hedefi olacak seviyede bile değil adamlar hristiyanlarla yarışıyor Amerika-Rusyayla uğraşıyor sizde burda gelin güvey oluyorsunuz çok komiksiniz...

Not: Bu laflarımın tamını konu sahibine söylemedim yanlış anlamasın genel olarak bir düşüncemdi buraya yazmak nasip oldu.
3525 TheLacivert birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Bence ortada sübliminal bir şey varsa o da konu...

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
Öncelikle Selamlar.
Bizim insanlarımızı anlamak zor. Yaparsın hata ararız. Yapmazsın kavga edecek yer ararız. Bu dediklerim sadece facebook için değil aynı durum bizim kendi içimizde de aynı. Elin adamı ölür hepimiz o adam oluruz. Biz şehit veririz kimse şehit olmaz. Gerçekten de anlamakta zorluk çekiyorum.
Şimdi gelelim resme bir çok arkadaş söylemiş nasıl bakarsan öyle görürsün diye. Bazen olaylara iyi tarafından da bakmayı bilmemiz lazım. Facebook bizim 23 Nisan Ulusal Egemenlık Bayramımızı kutlamak zorunda değil kutlamışsada bir art niyet aramak yanlış olur.
Sonucta Yapan eminim bir fizik profesörü değil yapanda bizler gibi bir grafikci.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al