wmaraci reklam
lidertakipci

Fakülte sekreterinin aymazlığı

3 Mesajlar 527 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Keşke konuşmayı kaydetseydim, bugün ege bölgesinde bir üniversitenin fakülte sekreterini aradım yatay geçiş hakkında bilgi almak için,

Telefonu açtı sanki sakız çiğniyordu(erkek skereter) yarım bir şekilde alo dedi ben anlattım konuyu, hemen "yok" deyip kestirip attı. Bende internetten gördüm diyince bölümü sordu biraz sustu, sonra nerden arıyorsun dedi, söyledim. Kontenjan dedi sıkıntı olur dedi, sağol deyip kapattı.

Sonra bir yetkili ağızdan öğrendim ki geçmeye hakkım var. Bu gibi iş bilmez insanlar oraya nasıl sekreter yapılıyor anlamıyorum. Beni yanlış bilgilendirdiği için dava bile açabilirim.

Sizde bilgi almak istediğiniz konuyu iyice araştırın.

wmaraci
reklam

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Üniversitede sekreterlerin hepsi aynı..Bizim bölüm sekteride sabahtan akşama kadar odada çay - sigara yapıp duruyor.Dumandan odaya giremiyoruz :(

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Coldcraftings adlı üyeden alıntı

Üniversitede sekreterlerin hepsi aynı..Bizim bölüm sekteride sabahtan akşama kadar odada çay - sigara yapıp duruyor.Dumandan odaya giremiyoruz :(

Ben onun sekreterde olduğuna inanmadım pek, saat beşe yakındı, sanırım en iyisi ziyaret etmek gerekiyor telefonla falan olacak şey değil bu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al