wmaraci reklam

Flexkom Network Online Alışveriş Sisteminiz Olacak

4 Mesajlar 1.728 Okunma
wmaraci reklam

ayzeff ayzeff Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar daha yeni bir sistem ve çok hızlı ilerleyen bir olay. Flexkom network sistem ile artık 12.000 adet üründen kazanc sağlayacaksınız . kendinize aldığınız üründen tutunda alt üyelerinize kadar herkezden para kazanabileceğiniz orjinal bir sistem..... Bu sistemde başka ürünler olsa idi girmezdim ama genelde teknolojik ürünler ve yapacakları girişimlerle çok daha iyi yerlere gelecek..... Şimdi size kısaca açıklamak istiyorum....

FLEXKOM NEDİR

Flexkom Türkiye`nin ilk E-Network şirketidir Flexkom iki muhteşem pazarin kombinasyonudur.
1. E-Ticaret
2. Network Marketing.
İnternet hayatımızın her alanında vazgeçilmez olmaya devam ediyor.Şimdi de e-ticaret patlaması başladı...
Cirosu 5 yılda 7.5 kat artan e-alışveriş, ekonominin en hızlı büyüyen alanı oldu.Yılın ilk altı ayında kredi kartıyla harcanan her 100 liranın 7'si sanal mağazalarda yapılan alışverişe gitti.
Sabah gazetesinin haberine göre, günlük yaşamda e-ticaret patlaması başladı.Özellikle gençler iş yerinde masalarının başında otururken online alışveriş sitelerinden gönderilen ve birbirinden cazip kampanyaları gösteren emailler tüketicileri bilgisayar başına kilitleyip milyarlarca liralık alışveriş cirosu yaratıyor.
Bir tıkla istediğini almanın cazibesi,online alışveriş pazarının cirosunun her yıl ortalama yüzde 50'nin üzerinde büyütürken kriz yılı olan 2009'da bile internetten alışveriş tutarı yüzde 13 arttı.Türkiye'nin en hızlı büyüyen pazarına ilişkin rakamlar görenleri şaşırtıyor.

Network Marketing , son yıllarda -her ölçekte- şirketlerin müşteriye daha kolay ulaşmak,sadık müşteriler ve çalışanlar sağlamak,kısaca ürün satışlarını arttırmak için kullanmaya başladığı etkili bir dağıtım ve kazanç sistemidir.Network Marketing sektöründe yılda 200 milyar $ ciro dönmektedir.Gelecek 10 yılda bu rakamın 1 trilyon $ ı bulacağı tahmin ediliyor, istatistikler de bunu doğrular nitelikte.Wellness şirketlerinden farklı olarak temizlik, gıda, giyim, elektronik gibi sektörler ve amazon.com, IBM, Citi Group gibi önemli markalar da bu sistemi benimsemeye başlamışlardır. Üniversitelerde ders olarak verilmesi, finans uzmanlarının bu sektörde büyük gelecek görmesi daha da cazip kılmaktadır. Dil, din ırk, cinsiyet, meslek ayrımı yapmaksızın büyüyen ekipler bu pastadan paylarını alırlar. Network marketing sıradan insanlara sıradışı kazanç imkanı veren tek sistemdir.Tek başına mümkün olmayan iş hacmi network marketing sistem ile mümkündür.1 kişinin %100 çabası yerine 100 kişinin %1 lik çabası.Enerji ve zaman kaybını engeller.

FlexKom`un E-Network avantajlari
• Herkes tarafından tanınan marka ürünler
• Ürün alış ve satış yok,katologla satış yok
• Kapı kapı dolaşma yok
• Evden bilgisayardan da çalışabilirsiniz
• Müşteri müşteriyi getiriyor
• Şimdi Türkiye startını veriyor.

Hemen üye olayım. Zaten ücretsiz daha sonra kararımı veririm diyorsanız linke tıklayınız....

http://tinyurl.com/flexkomuyelik

Seminer zamanlarına bakayım biraz dinleyeyim daha sonra üyelik düşünüyorum diyorsanız .... tıklayınız

http://tinyurl.com/flexkomseminegirisi
(SEMİNERLER SAAT 21.00 BAŞLAYACAKTIR.)

Flexkom'UN 12.000 Çeşit ürünlerini İncelemek istiyorum. Hangi ürünlerden komisyon alacağım diyorsanız linke tıklayınız.

http://tinyurl.com/flexkomurunleri

Detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana P.M atarlarsa veya yazarlarsa yanıtlayayım.

wmaraci
reklam

ayzeff ayzeff Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Geleceğe adım atacağınız sağlam bir sistem olan flexkom bu akşam sunumu var. Eğer ilerki zamanlar için yatırım düşünen arkadaşlar mutlaka bu akşam saat 09:00 'daki sunuma katılmalarını rica ediyorum....

1 saat zaman ayırarak belki artık hayatınız boyunca güzel bir işle tanışmış olacaksınız.......

Eğer bu sistemin içinde öyle normal bir network sistemi olsa davet etmem ama bu sistemde kobiler ve elektronik ürünler ile çalışmış olacaksınız .......

FLEXKOM NETWORK FIRSAT SUNUMU

Burada Flexkom sisteminin tanıtımı online sunulacak.
Başlangıç saat 21.00 ' den 21.45 'a kadar.
Online giriş saat 20.45 'den itibaren.
MUTLAKA BEKLİYORUM ARKADAŞLAR SADECE SUNUMU İZLEYİN YETER.....
www.flexkom.co.tv

Ek Olarak: Bu akşam sunuma katılmayı düşünen var mı acaba.....

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Ürün alış var nasıl yok tabi ilk başta ürün alma işini söylemiyorlar konferansın sonuna doğru 150 euroluk mal almaya zorluyorlar bildiğim.

Belki yanılırım bi arkadaş girip bakabilir.

Youtube: NovaMobi Teknoloji

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

NovaCep adlı üyeden alıntı

Ürün alış var nasıl yok tabi ilk başta ürün alma işini söylemiyorlar konferansın sonuna doğru 150 euroluk mal almaya zorluyorlar bildiğim.

Belki yanılırım bi arkadaş girip bakabilir.

Bende bunun gibi bir servisi denemiştim başlamak için 100 kredi (125 TL) lik alışveriş yapmamı istemişlerdi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al