wmaraci reklam

Forumda seslendirme yapan var mı?

2 Mesajlar 550 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Allah rızası için şu mikrofon olayını çözmek istiyorum artık. Seslendirme için kullanılan mikrofonun ne gibi teknik özellikleri olmalı hiç bir bilgi yok. Genelde müzik işleri için var ki bu iki şeyin ihtiyaçları çok farklı.

Uygun fiyata en temiz, net ve doğal ses veren mikrofonu arıyorum. En azından hangi teknik özelliklere bakmam lazım onu bilsem daha kolay olacak.

Seslendirme stüdyolarının kullandığı mikrofonları bulmaya çalıştım ama hiç bir yerde yazmıyor. Teknik özellikleri kıyaslamak için kullanacaktım.

Bu konuda mikrofonlarla ilgili ne Türkçe ne ingilizce (Google çeviri) hiç kaynak bulamadım. Biri öneri versin lütfen. Forumda seslendirme yapanlar var diye biliyorum. Mikrofonda neye dikkat etmek lazım en azından bir yol gösterin lütfen. Uzun vadeli uygun fiyatlı bir mikrofon arıyorum.

Edit: Bütçem en fazla 500 TL onu da daha biriktiremedim. Pahalı mikrofon önerisi verirseniz sadece teknik özelliklerini kıyaslamak için bakabilirim. Teşekkürler

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Çoğu youtuber Samson c01 kullanıyor. Sennheiser 'ın çeşitli modellerine bakabilirsiniz. Teknik özellik olarak fazla yardımcı olamıycam maalesef. Youtube da çeşitli karşılaştırma videoları var onlarıda inceleyin bence.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al