wmaraci reklam

Forumumuzun Nadide Yazarı Being'in Kitabı!

7 Mesajlar 985 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Being yani Burak Göç, aynı zamanda bir kitap yazarı. Bir süredir vakit arıyordum kitabını okumak için. Elime 1-2 günlük vakit geçince ilk iş gidip aldım. Kitabı bilmeyenler için D&R'ın internet sitesinde şuan indirimde. İndirimde olmadığında da 12 lira, birçoğumuzun Adsense günlük gelirinden daha düşük, yazılarını okumayı sevdiğiniz bir editöre değer bana soracak olursanız.

Neyse "Dünyada Bir Tuhaflık Var" isimli kitabı okuyunca yorumlarımı buraya bırakacağım. Okumuş olan ya da okumayı düşünenlerde yorumlarını bırakırlarsa yazara destek amaçlı konuyu biraz yukarıya taşıyabilirsiniz.

cgrclk Being mustafa94

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Being usta kitabin varda Gizli hayranlarindan mi gizledin :D

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
EranKucuk konu ve desteğin için teşekkürler. Aslında kitap işi pek benim alanım değil ama fırsatım olduğunda insanları güldürüp "Aaa bak böyle de bir şey varmış" diyecekleri bir kitap çıkartmak istiyordum. Amatördüm filan ama yine de iyi bir kitap olduğunu düşünüyorum. Tekrardan çok teşekkürler.

MesuT Yok canım gizlenen bir şey yok. WM Aracı üzerinde reklamını yapmadım diyelim. Kitap 1 yıldan daha eski ve ilk çıktığında henüz ben WM Aracı ile çalışmaya yeni başlamıştım. Eğer fırsatım olursa tamamlamak istediğim birkaç bir şey var onların reklamını yaparım artık :D
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

MuhammedArslan MuhammedArslan Msa Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 136 / 276
  • Ticaret 11, (%100)
İcinde bir yazar ruhu oldugunun farkindaydik fakat bir kitabinin oldugunu bilmiyorduk. Bir ara bende okumak isterim. Basarilar hocam.
Being

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
mrarslan çok teşekkürler. WM Aracı internet kariyerim için adeta dönüm noktası oldu diyebilirim. Bunda da blogun tek kalemle yürüyor olması ve insanların WM Aracı'nın her yaptığı işi seviyor olmasının payı büyük.

Kitabı okuyan arkadaşlar olursa özel olarak düşüncelerini bana pm atarsa çok sevinir, eleştiriler doğrultusunda daha iyi çalışmalar meydana getirebilirim.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

EmreBesiir EmreBesiir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 16 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Hayırlı olsun Being hocam, yeni haberimiz oldu. Yakında ben dr alabilirim

• Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
EmreBesiir çok teşekkürler dediğim gibi aslında kitap çıkalı bir yılı aşkın bir süre geçti hatta belki daha fazlası bile olabilir emin değilim :D

Kitap okumayı seviyor ve ilginç şeyleri öğrenmek hoşunuza gidiyorsa mutlaka tavsiye ederim :)
webteoneno

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al