wmaraci reklam

Garajyeri Platformu

4 Mesajlar 596 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Garajyeri'ni belki duymuşsunuzdur. Kişiden kişiye araç kiralanıyor. Son yıllarda yatırımlar alarak şirketleşen bir girişim. Uzaktan bakınca iyi güzel hoş.

2 günlük araç kiralama ihtiyacım doğdu. Koca koca şirketlere kazandırmak yerine bu yerli girişime destek olayım dedim. Üye oldum, bilgilerimi güzelce doldurdum. TC doğrulaması, telefon doğrulaması, Facebook ile doğrulama, ehliyet fotoğrafı felan ne varsa doğruladım hepsini. Sonrasında bir araç için randevu başvurusunda bulundum. Sonrasında bana, randevunun araç sahibine ulaşması için garajyeri'nin Facebook hesabını eklemem gerektiğine dair sistem mesajı geldi ve ekledim. 2-3 dk sonra bana Facebook hesabımın çok fazla aktif olmadığı için randevumun iptal edildiğine dair bilgi mesajı geldi. Diğer mecralarda aktif olduğum sosyal medya hesaplarımı göndermeme rağmen bana yalnızca Facebook aktifliğine bakıldığı söylendi. Her gün onlarca müşteri bulan bu şirket Facebook üzerinden mi kişileri doğrulamaya çalışıyor! Kaldı ki ehliyet, kimlik ne varsa doğrulamış olmama rağmen. Resmen rezillik. Bir de ***razzi adlı platformda çokça pofpoflanıp şişiriliyor bu tarz saçma girişimler. Gerçekten yazık. Amatörlükte çığır açmışlar. Bunca aldıkları yatırımda gerçekten ilginç.

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
webrazziye inanmanız daha enteresan :)

ama dediğiniz gibiyse çok çok saçmaymış mesela ben facebook kullanmıyorum kullanmamda öyle düşünürsek araç kiralamam imkansız

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
ermaneray Razzi’ye inandığımdan değil de yatırımcısı çok. Cidden vakit kaybı.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
millet yeniliğe aç değişik fikir ve website aç inan sende yatırım alırsın.
ama işin özü işletmek ve pazarlamak bunu hic bir zaman unutma. hata şu bizde sistemi yazan onu pazarlamaya çalışıyor ve iş orada patlıyor
armut garajyeri şehir fırsatları tarzı uygulamalar her zaman kazandırır aracılık en güzeli

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al