wmaraci reklam

Genç arkadaş web sitem için yazı yazmış yorumlarla desteklemenizi rica ediyorum :)

3 Mesajlar 551 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

furkan021 furkan021 Zambak Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar, dün web sitemde en aktif 10 kişiyi seçip mail yolladım ve 5 günlük sitem vip özelliği tanımladım. Tabiki canlı destekten elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum gençlerde sorular soruyorlar. Bi kardeşimiz bir baktım bana bi resim yolladı bizim sitenin tanıtımını içeren önce şaşırdım bu ne youtube video kapağımı dedim hayır yazı kapağı dedi bende anlamadım tam olarak dalga geçiyor felan sandım ilk baş sonra güldüm geçtim güzel olmuş felan dedim :) Sonrasında bana sitemde anlamadığı kısımları sormaya başladı Allahalla ne çok soru soruyor ya dedim birazda sıkılmıştım çünkü her önüne gelen siteyi incelemeden sorular soruyordu. 3-4 saat aradan sonra bana şu linki gönderdi ve beni çok sevdiğini karşılıksız yaptığını söyledi ben halen şaşkındım çünkü buna karşılıksız kalmamam gerekiyordu küçük bi kardeşimizin bana böyle bir çalışma yapması açıkçası çok şaşırttı. Bu kardeşimizin daha iyi yerlere gelmesi için veya en azından destek olmak için siteye yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.wprehberim.expert/2020/05/muhtesem-sosyal-medya-paneli-ucretsiz.html?m=1

En ufak şüphesi olan için canlı destekteki konuşmalarımızı delil olarak gösterebilirim en ufak abartım yok kesinliklede reklam için yapmıyorum bir nebze olsun desteğimiz bulunsun. Tabiki ben daha ona ufak çaplı iyilikler düşünüyorum :)

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ
wmaraci
reklam

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
İşinizi iyi yapıyorsanız normaldir hocam. :)
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

furkan021 furkan021 Zambak Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

webisyo adlı üyeden alıntı

İşinizi iyi yapıyorsanız normaldir hocam. :)

Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz :)
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al