wmaraci reklam
lidertakipci

Gıcık Almak

3 Mesajlar 848 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
Özellikle son bir kaç aydır çoğu şeyden sıkılmaya başladım, bu durum bir tek ben de mi oluyor acaba?

Televizyondaki programlardan, laf anlamaz insanlardan, çok iyi konuma sahip olan şirketlerin daha iyi yapacakları şeyi yapmamalarından, internette gezinirken bildiğim bir haberin takipçilere bilgiyi edinmeden eksik anlatılmasından... Bu gibi durumları görünce istemsizce üzülüyorum. :(
3525 UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Çoğu insan, insanlık dışı hareketlerde uzmanlaştı. Elinde imkan olup da destek çıkmamak, İnsanları aldatmak, yalan söylemek gibi uzadıya gider. O tv evlilik programlarını izleyenler de ve oraya gidenlerde gram akıl yok zaten. Ne dinimize, ahlağımıza ne de kültürümüze uyuyor. O tv dizilerine bakanlar, saman hayatı yaşıyor. Şimdiki dizilerde evlenmeden, nişanlanmadan birliktelik yaymaya çalışıyorlar. Yeni türeyen genç nesil hemen kanıyor. Bu tür dizileri ve programları izleyenler, 2 sayfa kitap okumaya, tarihini öğrenmeye tenezzül dahi etmiyorlar. Ülkem güzel de, insanları çirkinleşti. El birlik olmayınca, elimizden de bir şey gelmiyor. Yazık. Osmanlı nasıl kurmaya, kurtarmaya çalıştıysa bu ülkeyi, milleti, ceddi yok ediyor. Tutturmuşlar Avrupa birliği diye. Neyime yarayacak Avrupa birliği? Yobazların, katillerin birliği. İnanın ki o birliğin içinden Müslüman bir devlet olsa, orayı yerle bir ederler. Bugün Sırbistan, Almanya ve Hollanda da yaşayan Türkleri görüyorsunuz. Çoğu Türk diyor ki, "Almanya, eski Almanya gibi değil. Türkleri istemiyorlar."

Bugün pkk ya silah verenler almanya, abd, iran v.s.. Tv aldım 1 sene önce. Açıp da haberi bırak bir dizi izleyen biri değilim. Netten sinema filmi indirir izlerim. Başka yok. Çok çok nadir 5 dk bir haber izlerim. O da tv yi başkası açarsa.

İnsan sıkılıyor işte. Netten para kazanmaya çalışsan, emeğinin altında teklif sunanlar var. Laf anlamazlardan bende bıktım. Bu durum, çekememezlikten de kaynaklanır. Çalıştığım hastanenin yönetimi de bir alem. Yönetici, ancak imza at, emir ver vaziyetindeler. Ne desek boş. Personel birimi çalışanıyım. Çok zor. Her şeyin zorunu alıyorlar. Sen yinede iyi ol, kimseyi kırma.

BarneyStinson BarneyStinson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 107 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Yalnız değilsin hocam ama sabretmek lazım. Bizim gibi insanlar iyi çizgisini bozmamak için sabretmeli. Sabrın sonu selamettir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al