wmaraci reklam

Google Nefreti…

3 Mesajlar 801 Okunma
smmexpress

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 21.04.2012
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek güvenlik
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 763
    • Beğeniler 215 / 160
    • Ticaret 5, (%100)
    09 Kasım günü İnternet sitelerine düşen haberle bir kısıtlama da Çin’den gelmiş olduğunu öğreniyoruz. Her nekedar Çin bunu yalanlamış olsa da açıkça bu bir kısıtlama ve blokaj… Zaten Çin de YouTube yasağı halen devam ediyor bildiğim kadarıyla.Google tarafından yapılan açıklama da bu yönde:” Tüm Server ve hizmetlerimizi kontrol ettik, bizim tarafımızda bir sorun tespit edemedik.” Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya hizmet veren google amcaya olan bu nefretin sebebini bir türlü anlamış değilim. İçlerinde İran’ı haklı bulmam dışında, diğer devletlerin kıskançlıktan böyle bir şey yaptığını söylesem acaba çok mu basit düşünmüş olurum. Bir çok devletin ekonomisinden daha fazla bir büyüklüğe sahip olması sanırım bu düşüncemi destekliyor… Bu düşüncelerimin yanında en sevdiğim olay biraz komplo…

Basit düşüncelerin yanında,Google gibi devasa bir yapıyı düşününce insan komplo teorisi üretmeden de duramıyor. Siz ne kadar desteklersiniz veya gülüp geçersiniz bilemem ama Google arkasında nasıl büyük bir güç olduğunu ben görüyorum ve size de açıklıyorum. İşte o güç İlluminati‘dir. Dünya üzerinde parasal ve ekonomik anlamda süper olan her oluşumun arkasında bu derin yapılanmanın olduğunu sakın unutmayın. Bu oluşum dünyayı ele geçirmenin birinci şartını çok iyi bildiklerinden Google gibi bir yapı oluşturdular. Şöyle etraflıca bir düşünün bakalım sizin İnternet de her yaptığınızı kaydeden Google den daha iyi bir sistem aklınıza geliyor mu? Neyse bu konu çok karmaşık fazla derine girmek istemiyorum ama Çin gibi devletleri sonuna kadar destekliyorum. Sizde nasıl bir gözün bizi izlediğini unutmayın diye İlluminati‘yi size hatılatıyorum.

İster gülün ister alay edin ister ciddiye alın sizi biri gözetliyor…

Kaynak

wmaraci
    reklam

asoza asoza WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 05.10.2012
    • Yaş/Cinsiyet 56 / E
    • Meslek Öğretmen
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 30
    • Beğeniler 0 / 6
    • Ticaret 0, (%0)
    Google un başarı hikayesinde bazı açık noktalar var.
    Bir kaç öğrencinin garajda başladığı bir proje olmadığını başından beri vurguluyorum.
    Daha düne kadar google reklam almıyor, tüm hizmetlerini ücretsiz sağlıyordu.
    Yani para kazanmadan finanse ediyordu.
    Dünya çapında böyesine bir sunucu alt yapısını yıllarca karşılıksız finanse etmek bir kaç öğrenci ve garaj açıklamasını komik kılar diye düşünüyorum.
    Para kazanmaya başlayana kadar milyar(larca) doları yatırım olarak finanse etmeye devam etmek te her yatırımcının karı olmasa gerek.
    baates

kişi bu mesajı beğendi.

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 21.04.2012
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek güvenlik
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 763
    • Beğeniler 215 / 160
    • Ticaret 5, (%100)

asoza adlı üyeden alıntı

Google un başarı hikayesinde bazı açık noktalar var.
    Bir kaç öğrencinin garajda başladığı bir proje olmadığını başından beri vurguluyorum.
    Daha düne kadar google reklam almıyor, tüm hizmetlerini ücretsiz sağlıyordu.
    Yani para kazanmadan finanse ediyordu.
    Dünya çapında böyesine bir sunucu alt yapısını yıllarca karşılıksız finanse etmek bir kaç öğrenci ve garaj açıklamasını komik kılar diye düşünüyorum.
    Para kazanmaya başlayana kadar milyar(larca) doları yatırım olarak finanse etmeye devam etmek te her yatırımcının karı olmasa gerek.

seninle aynı görüşteyim ama bu nedense bazı arkadaşlara çok saçma geliyor. O kadar kolaydı garajda başla falan, sonra dünyayı salla... Kendileri acaba anlattıkları şeye inanıyor mu...

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al