wmaraci reklam

Grafik Tasarım için bilgisayar

13 Mesajlar 1.368 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

natyes natyes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ESNAF
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
hocam şu sıralar dolardan dolayı olsa gerek 1 e 2 hatta bazı modeller 1 e 3 artmış durumda ama eğer sağlam olarak çalıştırmak istediğin ekran artı yiyen programlar olacaksa öncelikle 17 olmasına gerek yok i5 2gb ekran kartı 3.7 ghz işlemci ve 4 gb ram yeterli olur diyorum lakişn adobe ürünleri kullanacaksanız premier pro gibi vs o zaman bu söylediklerimin üzerine çıkmalısınız ki o zaman bile 3 4 bn tl ye süper bi kasa düzülür geri kalan monitör klavye mause felan 750 1bn tl de ona gitse 5 bn lira maksimum maliyet ile süper bir bilgisayar hazırlayabilirsiniz bu söylediğim fiyatlar hazır değildir toplama yapılacak olan bir bilgisayardır ki şunuda unutma toplama olarak hazırlanana bilgisayarlar firma bilgisayarlarına 5 basar şahsım olarak 7 yılık bilgisayar kullanıyorum şu ana dek yaptığım sadece 3 5 ayda bi format oda gerek duyarsam . bi kerede sanırsam fanı kilitlenmişti aşırı tozdan o temizledim iyleşti.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam i5 i7 işlemcili ssd diskli, ekran kartı 1050ti,rami 16 gb lik laptoptan aşağısını almayın öyle ufak tefek grafik işlerinde dedikleri gibi 1000 tl lik laptoplar da iş görüyor ama bazı grafik çalışmaları geliyor saydığım özellikteki laptop bile yeri geliyor yetmiyor.Dolardan dolayı 2018 başında 4k ya aldığımız laptop şimdi7,5-8k olmuş ben kendime alacaktım laptop vazgeçtim.

OnurhanKonak OnurhanKonak Sosyal Medya Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 66 / 37
  • Ticaret 4, (%75)
Hocam sadece photoshop yapacaksanız size amd işlemci bile yeterli olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al