wmaraci reklam

(Güncellendi)TrendWp - Tema.ninja Lütfen Lisansınızı Güncelleyiniz

14 Mesajlar 3.695 Okunma
wmaraci reklam

Fitzi Fitzi Sadece zaman... Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar trendshopping6 temasını kulllandığımız bir sitemizde bu sabah itibariyle Lütfen lisansınızı güncelleyiniz uyarısı veriyor.
TEMA ORJİNALDİR.

Destek için yazdım telefonla aradım fakat herhangi bir dönüş olmadı.
Googleda aratınca son 15 gün içeirisinde aynı sorunla karşılaşan onlarca kişiye rastladım belki yüzlerce bile denebilir.Tema ninja ya girip şifremi unuttum dediğimizde bile hiçbir mail adresimizi kabul etmiyor.

Kimse hiçbir sonuç alamamış.

Bu sorunla karşılaşan başka kimler var nasıl çözebiliriz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

SONUÇ

TrendWp tarafından dolandırılmış durumdayız. (Şirketim dolandırılmış olsa bile bende buranın bir parçasıyım.)

Karşı taraf para istiyor. Parayı göndersek bile açılabileceğinden umudum yok zaten 10 15 mailden birine cevap verdiler.

Trendwp alınır mı ?

sorusuna yanıt çok basit. ASLA

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Arkadaşlar bu elemanlar hakkında defalarca şikayet konusu açıldı. Bunlar firma değil sadece ************** olarak xx yerden temaları satın alarak satan ve ömür boyu lisans adı altında **************lık yapan kişilerdir. Yüzlerce şikayet mevcut bu firmaya el atarak sorun yaşamayan 1 kişi var mı ?

• Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Tema 2014 yılında o zaman çalışan arkadaş tarafından alınmış. Üzerinden 3 yıl geçiyor ve bir anda lisans iptal oluyor. Bu nedir nasıl olur ?

Bu rezilliği kim nasıl açıklar aklım almıyor.

temamagazasi temamagazasi Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Yaşanan bu tip sıkıntılar yüzünden işini düzgün yapmaya çalışan kişi, grup veya şirketler de sürekli önyargı ile karşılaşıp sorunlar yaşıyor. Bir kullanıcımızdan temanız warez değil değil mi ? diye bir soru almıştık. Bu soruyu o kullanıcıya sorduran maalesef yaşanılan bu tip acı tecrübeler.

wmaraci
wmaraci

durudekoratif durudekoratif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar bu trendwp sitesinden bedava bile olsa bişey indirmeyin biz bu yaratıklardan 10 adettten fazla site aldık ve şu an hiçbiri çalışmıyor hepsinde lisans güncelleyin diyor muhatap bulamıyoruz birde incelerseniz zaten lisans konusunda iltilafa düşülmesi durumunda fransa mahkemeleri yetkilidir diyor yani uğraş dur

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Sizden ekstra ücret isteyeceklerdir . Daha önce wp blog teması almıştım . 6 ay geçtikten sonra lisans hatası vermiş . tema yayınlama süresi bitmiştir. yenileme ücreti ödemeniz gerekmektedir demişlerdi. ************** firmadır.

• Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
durudekoratif , pmehmet giden paralar büyük olmasada kolay kazanılmıyor. Sineye çekicez artık.

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Öyle hocam şirket değil de bireysel çalışanlar var o parayı kazanmak için 40 takla atıyoruz.

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Tema aldığınıza dair elektronik fatura vs. gönderildiyse ve satış sözleşmesinde, temaların x yıl kadar geçerliliği vardır tarzı bir hüküm yoksa Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre ayıplı mal hükümlerine gidip dava açabilirsiniz. WEBARISI INT TEK VE BLŞ LTD ŞTİ sanırım TrendWp faaliyetlerini yürüten şirket. Orası ile bir yazışmanızı, eğer sonuç alamazsanız yukarıda bahsettiğim hususları uygulamanızı tavsiye ederim.

Kimse hakkını boş yere birilerine bırakmak zorunda değildir. Az uz paralara satılmıyor bu temalar. Dava açmayı düşünenler olursa eğer ÖM ile ulaşıp bilgi alabilirler. Herkese kolay gelsin.
SonYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

ersev ersev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek otomotiv
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 4 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Ben de sizin le birebir aynı sorunu yaşadım :) hatta bugün sabahdan aradim aynı seyleri söylediler ve 2 gündür destekden cevap geri dönmüyorlar siz siz olun böyle firmalar ile çalışmayın ama kimsenin yaptiği yanına kar kalmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al