wmaraci reklam

Hasta kardeşime yardım ederek umut olmanızı istiyoruz

4 Mesajlar 720 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

canergok canergok WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Van
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yakın zaman da tedavi altına alınacak kardeşim için bütün izinler alınmıştır *** halkından yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden yardım eden etmeyen herkesten Allah herkesten razı olsun en önemlisi sağlık versin.

https://www.yeniakit.com.tr/haber/kucuk-vaner-icin-yardim-kampanyasi-baslatildi-709950.html
https://www.haberturk.com/van-haberleri/68367427-kucuk-vaner-icin-yardim-kampanyasi-baslatildi

daha önce valilik izni olmadığı için yardım toplamamız mümkün değildi, fakat şuan valilik tarafından izin alındı yakın zaman da sağlığına kavuşması dileği ile...
Bir çok haber sitelerine attık haberin detayları;

Milyonda bir görülen hastalık nedeniyle hem kalp hem de akciğer nakli olması gereken Vaner Gök için Türkiye genelinde yardım kampanyası başlatıldı.
Doğuştan Trunkus Arteriyozus (kalpten tek bir büyük damarın çıkması) sonucu ilaçlara bağımlı olarak yaşamını sürdüren 13 yaşındaki Vaner Gök’ün dramı yürek burkuyor. Vaner’in hayatta kalması için hem kalp hem de akciğer nakli olması gerekiyor. Milyonda bir görülen rahatsızlığı nedeniyle nakil için Ankara’ya sevk edilen Vaner, maddi imkansızlıklar nedeniyle tedavi olamıyor. Edremit ilçesine bağlı Esenkent Mahallesi’nde (Kiracılar TOKİ) yaşayan İlyas ve Nahide Gök, çocukları Vaner Gök için destek bekliyor.
Küçük oğlu için yardım bekleyen baba İlyas Gök, Türkiye geneli yardım kampanyası için Van Valiliğinden izin aldıklarını belirtti. Vaner’in sağlığına kavuşacağı günü özlemle beklediklerini ifade eden Gök, “Türkiye genelinde yardım kampanyası başlattık. Yardımseverlerden destek bekliyoruz” dedi.
Vaner’in tedavisi için maddi durumlarının yetersiz olduğunu dile getiren anne Nahide Gök ise “Nakil için bizi Ankara’ya sevk ediyorlar ancak maddi durumumuz iyi değil. Allah rızası için bize yardımcı olun. Nakil olursa Vaner’im sağlığına kavuşacak. O da her çocuk gibi koşmak, oynamak istiyor, ama hastalığı buna izin vermiyor” diye konuştu.
Gözyaşları içinde çaresizce bekleyen Vaner de kalp ağrısının her geçen gün arttığını söyledi. Vaner, kalp çarpıntısından dolayı sabaha kadar uyuyamadığını kaydetti.
Vaner’in iyileşmesi için başlatılan yardım kampanyasının hesap numarası şöyle:
“Ziraat Bankası Beşyol Şubesi TR 790001002162588594185005 IBAN numarasına TL İlyas GÖKolarak para yatırılabilir. İletişim: 0544 366 50 69”

*** Konu:https://www.***.net/off-topic/2027025-hasta-kardesime-yardim-ederek-umut-olmanizi-istiyoruz.html
Ekşi Sözlük:https://eksisozluk.com/sozluk-olarak-hasta-kardesimize-umut-olalim--6009011

wmaraci
reklam

bQnyy bQnyy I am what i am. Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çevirmen ve Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 427 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Twitterdan haluk levent' e yazarsanız yardımcı olur diye düşünüyorum
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

Kurumsal ve bireysel İngilizce çeviri ve makale işleriniz uygun fiyata yapılır.

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)
Son durum nedir hocam? Diğer forumdan takip ediyordum konunuzu. Ne kadar toplandı? Ne kadar lazım yani bağış yapacak insanları bilgilendirirseniz daha samimi olur. Tekrar geçmiş olsun
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Allah şifa versin inşallah.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al