wmaraci reklam
lidertakipci

Hayalet Siteler

5 Mesajlar 819 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Beyler fark ettiğiniz üzere internette bazı hayalet siteler var. Bakıyorum Son postları 2008, 10, 12 yılına ait. Ama halen faaller ve bir çoğu google'da birinci sırada.

Bugün bir tanesine daha denk geldim. 50 içeriği ya var ya yok ancak hala birinci sırada. Son içerik 2012 yılında girilmiş yani sitenin güncelliği filan kalmamış ancak daha sonradan çıkan bir çok içeriğe siteye taş söktürüyor. Bu google'ın işlerini anlamak mümkün değil gerçekten.

(Bu arada az önce keşfettim. Hem kafa yapan hemde rahatlatan bi müzik. Tavsiye ederim
https://www.youtube.com/watch?v=Op1rgjJAHb8)

wmaraci
reklam

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Hayalet siteleri anlatırken, birden şarkı tavsiyesine nasıl geçildi :D
Procondio

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

TolgaDoğan adlı üyeden alıntı

Hayalet siteleri anlatırken, birden şarkı tavsiyesine nasıl geçildi :D

Hocam valla başım ağrıyodu ama öyle böyle değil. Stress bende fena bir şekilde baş ağrısı, saç dökülmesi vs yapıyor. Neyse bu postu yazmadan önce youtube'de gezinirken denk geldim. Yaklaşık 20 dakika civarı dinledikten sonra böyle bir rahatlama, gevşeme geldi. Başımın ağrısı gitti falan. Premimum hesap olsa imzaya atarım o derece işe yaradı :D Bu postu okuyanlarında haberi olsun diye ekledim. Zaten geyik amaçlı açılmış bir post.

sigma sigma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
bence o gördüğün siteler hala sürekli aktif hit aldıkları için en üstteler, o gördüğün sitelerin kategorisinde rekabetin az oldugunu düşünüyorum (sektör ya hit olarak düşük potansiyelde yada keşfedilmemiş) kelime aranma hacmine bakıp bu değecekse sitelere rakip olabilirsiniz.

başınızı ağrıtacak bir müzik önereyim bende: https://youtu.be/7fPoRacRhKE

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

sigma adlı üyeden alıntı

bence o gördüğün siteler hala sürekli aktif hit aldıkları için en üstteler, o gördüğün sitelerin kategorisinde rekabetin az oldugunu düşünüyorum (sektör ya hit olarak düşük potansiyelde yada keşfedilmemiş) kelime aranma hacmine bakıp bu değecekse sitelere rakip olabilirsiniz.

başınızı ağrıtacak bir müzik önereyim bende: https://youtu.be/7fPoRacRhKE

Evet hala aktif hit alıyorlar. Hatta bir tanesinin alexasına baktım TR 10 binlerde. 6 yıldır içerik girilmeyen bir site için 10k gerçekten güzel bir başarı.

Sektör de dediğiniz gibi rekabet çok yok ancak düzenli içerik giren, daha güzel içeriklere sahip olan başka bloglar ve sitelerde var ancak hepsi bu adamların altında kalıyor. Sadece bir kere değil bir kaç kez bu tür durumlar ile karşılaşınca garip gelmeye başladı.

İzlediniz mi bilmiyorum. Ama hayalet gemi adlı bir film vardı. Bu siteleri ne zaman görsem aklıma bu film geliyor. Böyle sislerin içinde kırık dökük bir site aramızdan geçiyor :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al