wmaraci reklam
lidertakipci

Hem Para Kazanıp Hemde Kendi Sitenin Hitini Arttırmak İstermisin ?

9 Mesajlar 876 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ChipDukkani ChipDukkani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret Projesi İşletiyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, benimde yeni öğrendiğim bir sistem fakat ilk günden yararını görmeye başladım diyebilirim.

Sistemin mantığı çok kolay, kendi sitenizi ekliyorsunuz ve ekleyince otomatik olarak 10 kredi kazanıyorsunuz. 1 Kredi en aşağı 1 dakikalık organik hit demek.

Sistemin size vermiş olduğu link sayesinde açılan sitede 1 dakika süre geçirdiğinizde 1 kredi alıyorsunuz. bu şekilde istediğiniz kadar kredi kasabilirsiniz.

24 Ocak'ta ise tahmini olarak bu sistem kredileri almayada yönelecek yani siteniz yok ama kredimi kasıyorsunuz, işte site sizin kredilerinizi satın alacak.

Siteyi aslında çoğunuz biliyorsunuzdur : https://siterobot.com/
Bu anlattığım sistem linki : https://siterobot.com/website-traffic-exchanger

Umarım işinize yarar. Şahsen benim için çok faydalı oldu diğer kullanıcılarında yararlanmasını istedim.

wmaraci
reklam

Yazilimarsiv Yazilimarsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pusat Bilişim Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Hit sitelerinde kredi satin alma soz konusu olmaz ayni sistemi kuranlarin ilklerinden olarak soyluyorum suan icin pek bir faydasi yoktur google anliyor .

• Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Yazilimarsiv adlı üyeden alıntı

Hit sitelerinde kredi satin alma soz konusu olmaz ayni sistemi kuranlarin ilklerinden olarak soyluyorum suan icin pek bir faydasi yoktur google anliyor .

hocam siteye gelen linkler farklı kullanıcılar yani bot falan değil. kastığınız kadar krediyide sizden satın alıyorlar isterseniz siterobot canlı desteği ile konuşabilirsiniz adamların sistemi bu şekilde sadece ben yararlandım başkalarınada yarar diye paylaştım

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam 2006 yillarinda hitturkiye dahil bircok buna benzer siteyle bende ugrastim sistemi ilk kez kuranlardanim tamam alexa dusurmede falan faydasi olabilir ama google dan faydasi olmaz sitenize 15 sn girip cikarlar neden bosuna trafik yapsinlar ki faydasi yok onu anlatiyorum

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Yazilimarsiv adlı üyeden alıntı

Hocam 2006 yillarinda hitturkiye dahil bircok buna benzer siteyle bende ugrastim sistemi ilk kez kuranlardanim tamam alexa dusurmede falan faydasi olabilir ama google dan faydasi olmaz sitenize 15 sn girip cikarlar neden bosuna trafik yapsinlar ki faydasi yok onu anlatiyorum

15 saniye girip çıksalar onlara kredi gitmiyor ve sendede düşmüyor yani adam kredi kazanmak istiyorsa 1dk gezmesi lazım en aşağı. şahsen ben flash oyun sitesini ekledim oraya adam 1dk geçircem diye oyuna giriyor vakit geçsin diye ortalama aktiflik sürem şuan 20dk falan. yaklaşık olarakta 1k kredi kastım şuana kadar. bir sayfa aç bırak pc ni açık o sayfa kendi başına sana kredi kazandırıp adamın sitesini geziyor trafik açıyor vs. sistemi incelersen anlarsın hocam

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam sistemi biz yazdik diyorum hala incelersen diyosunuz neyse siz kazanmaya devam edin hayirli aksamlar.

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
1 dakika da 1 kredi vermesi biraz uzun geldi bana. Yine bu sitede bir arkadaşın sitesi ve programı var hitbanks diye o daha güzel gibi..

Şu an 19 yaşında, 2006'da sistemi ilk kuranlardan yani 10-11 yaşlarında. O yıllarda webmaster kıtlığı varmış heralde ülkede. ilginç.

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Sitedeki yasim dogru deil sorunu olan lutfen pm atsin sadece birisini bilgilendirmek istedim hitturkiye sahibine sorabilirsiniz sistemi kendisine ben sattim .

• Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

1 dakika da 1 kredi vermesi biraz uzun geldi bana. Yine bu sitede bir arkadaşın sitesi ve programı var hitbanks diye o daha güzel gibi..

Şu an 19 yaşında, 2006'da sistemi ilk kuranlardan yani 10-11 yaşlarında. O yıllarda webmaster kıtlığı varmış heralde ülkede. ilginç.

1dk uzun gelebilir işte siteye etkiside burada siz mesela ilginiz olmaya nbir site gelirse çıkarsınız ama ilginiz olan bir sitede 1dk geçirdiğinizi anlamadan 5 10 dk bile geçirirsiniz. sistemin bu özelliği güzel bence. kullanıcıyı kredi için ya zorla sitede gezdiriyor 1 2 dakika yada ilgili olan insanlara denk gelirse 5 10 20 dk bile gezdirebilir. şahsen flash oyun sitem orada ortalaama 20 - 30 dk gezinti süresi var google anaylstic de. benim işime yarayan bir sistem. çoğu hit sitesine göre daha başarılı diğer siteler tam bu verimi sağlayamıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al