wmaraci reklam

Hemşirelik Hakkında

5 Mesajlar 671 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Arkadaşlar hemşirelik bölümü taban puanları tutuyor. Aslında hep olmak istediğim bir şey formaları falan çok hoşuma gidiyor. Aranızda olan varmı çok merak ediyorum. Bana bir yol gösterin. Hemşir diye bir şey yok çünkü hemşirenin de anlamını biliyorum. Ama erkek olarak girsem dışlanırmıyım yada sorun olur mu aranızda olan varsa bana bir önersin. Lisede şu anada okuyan kardeşlerim varsa banada yazsınlar şu anda üniversite seçmem lazım. yani artık hedefi belirlemem lazım. Sizce neler yapmalıyım?

wmaraci
reklam

Bydogu Bydogu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 23 / 140
  • Ticaret 4, (%100)
tekkelime ve net olarak :D filmlerden gördüğünüz kadarıyla değil tabiki herşey ilgilenin hastayla felan bunun ayağı kopuk , afedersin başka türlü hasatalık olanlarıda var heralde ve mide kaldırıyorsa gir işe yada en iyisimi danışmanlık oku hastahane danışmanı ol :) doktor işini yapar veya doktore :D olayı temizlemesi felan sana kalır ama işin hakkını veren doktor olur boşve rdanışmanlığa geç danışmanlarda ondan giyebiliyorlar .. sanırım

Ayal61 Ayal61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Verimlilik Analiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 89 / 104
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam hemşire değilim ama hastanede çalışıyorum. Eğer ilgin varsa oku atanma olayı fazla sağlıkta. Dışlanma falan olmaz bayağı tanıdığım erkek hemşire var hiç bir konuda dışlandıklarını görmedim. İş zorluğu olarak çalıştığın yere göre değişir. Acilde çalışırsın günde 300 hastaya serum takarsın pansuman yaparsın. Kan merkezinde çalışırsın 50 bağışçı gelir kan alırsın kalanını takılırsın. Serviste çalışırsın 16-24 vs. çalışma saatlerin olabilir. Nöbetin olur ya nöbet parası alırsın ya nöbet ertesi izin kullanırsın.

Kınında ki Keskin Kılıç!

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Hemşirelik okuyup mezun olan bir arkadaşım var.
Dediği tek şey ,nereden şectim şu mesleği.

Sosyal hayatın falan hiç yok, ev hastane arasında gidip geleceksin.

İşleri baya yoğun hep acildesin, diğer iş olmayan yerlerdede çalışabilmen için torpilin varsa olur yoksa imkansıza yakın derecede zor.

İstersen veterinerliğe bak bazı yerlerde düsüktü başarı sıralaması.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Onvr adlı üyeden alıntı

Hemşirelik okuyup mezun olan bir arkadaşım var.
Dediği tek şey ,nereden şectim şu mesleği.

Sosyal hayatın falan hiç yok, ev hastane arasında gidip geleceksin.

İşleri baya yoğun hep acildesin, diğer iş olmayan yerlerdede çalışabilmen için torpilin varsa olur yoksa imkansıza yakın derecede zor.

İstersen veterinerliğe bak bazı yerlerde düsüktü başarı sıralaması.

Yok hocam ben zaten severek yapacağıma inanıyorum bir adaptayson süresi olacak elbette amaç zaten insanlara yardım değil mi :)

Ayal61 adlı üyeden alıntı

Hocam hemşire değilim ama hastanede çalışıyorum. Eğer ilgin varsa oku atanma olayı fazla sağlıkta. Dışlanma falan olmaz bayağı tanıdığım erkek hemşire var hiç bir konuda dışlandıklarını görmedim. İş zorluğu olarak çalıştığın yere göre değişir. Acilde çalışırsın günde 300 hastaya serum takarsın pansuman yaparsın. Kan merkezinde çalışırsın 50 bağışçı gelir kan alırsın kalanını takılırsın. Serviste çalışırsın 16-24 vs. çalışma saatlerin olabilir. Nöbetin olur ya nöbet parası alırsın ya nöbet ertesi izin kullanırsın.

Hocam erkek hemşire deyip dışlanmayacaksam sorun :)

Bydogu adlı üyeden alıntı

tekkelime ve net olarak :D filmlerden gördüğünüz kadarıyla değil tabiki herşey ilgilenin hastayla felan bunun ayağı kopuk , afedersin başka türlü hasatalık olanlarıda var heralde ve mide kaldırıyorsa gir işe yada en iyisimi danışmanlık oku hastahane danışmanı ol :) doktor işini yapar veya doktore :D olayı temizlemesi felan sana kalır ama işin hakkını veren doktor olur boşve rdanışmanlığa geç danışmanlarda ondan giyebiliyorlar .. sanırım

Hocam onlara alışmak elbetteki zor ama bir süre sonra hepsi normal gelecek galiba. Tekkelime ve neti benimsemişsiniz hocam helal olsun ne diyim :) sağolun var olun ufaktan lisede mezun olan kardeşlerimize faydalı olacal şeyler yapacağım inşallah
Bydogu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al