Hz.Hüseyin -620

4 Mesajlar 721 Okunma
smmexpress

simal25 simal25 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek gıda tekniker
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Hz.Hüseyin 620 yılında mübarek gözlerini açmıştır,sevgili peygamberimiz ne kadarda sevinmiştir ,İsmini ise bizzat sevgili peygamberimiz koymuştur.6yaşına kadar sevgili peygamberimiz ile yaşamıştır.Babası hilafete geçmesi ile babasının yanında yer almıştır.Babasının vefatından sonra ağabeyi Hz hüseyin hilafete geçmesi ile ağabeyine itaat etmiştir.Hz hüseyin ilim ve hizmetler ile meşgul olmuştur Muaviyeden sonra yezidin Hilafete geçmesi ile mübarek Hz.Hüseyini işkence ile kerbelada yezidin ordusu tarafından hiç acımadan peygamber torununu gözü dönmüş yezidin ordusu şehit etmiştir,bugün hala Hz.Hüseyin için tüm islam alemi gözyaşı dökmektedir.
Hz Hüseyin ilim,irfan ibadet ahlaki faziletler ile zirvede yaşamış mübarektir.Peygamber efendimiz hadisi şerifte Allahım ben bunları seviyorum sende onları sev diye dua etmiştir Allah cc hepsinden razı olsun.

bugün ve gelecekte bu peygamber torunlarını şehit edenleri müslümanlar ve tarih hiçbir zaman affetmeyecektir.

alıntı: Kaynak

wmaraci
reklam

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)
Bilgilendirme için Teşekkür ederim.Allah razı olsun

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$

simal25 simal25 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek gıda tekniker
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
sizdende kardeş,kerbela hadisesinin 1372. yıldönümü olması ve kerbela olayını içimizde hissedelim düşüncesi ile açtım

cAgAbA cAgAbA editör Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 48 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
bu metni yazan aşağı yukarı ne kadar imla kuralı varsa ihlal etmiş. içeriklerinizde kullandığınız dilin kurallarına biraz daha özen göstermeniz sitenizin ciddiyetini artıracaktır.

www.domainajansi.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al