wmaraci reklam

ID:PASS Hakkında ÖNEMLİ!

8 Mesajlar 1.182 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)
Böyle bir konu açma gereksinimi duydum çünkü 2 gün önce ve dün aldığım ID:PASS lar bugün hiçbiri çalışmıyor ve hepsinin şifreleri değiştirilmiş. 1 tane bile çalışan yok içinde. Haberiniz olsun; Buradan bir kaç arkadaşla konuyu konuştum ve yeni bir sistem ile toplu halde instagram şifrelerini değiştirebildikleri hakkında bilgi aldım.

Tabi tanıdığınız veya forumdaki güvenilir arkadaşlardan almayın demiyorum ama forumda yeni olanlara bu konuda dikkatli olalım. Aslında bu olayın en büyük sebebi satın alan kişilerin gidip bu id : passları takas yapmaları ve takasta alan kişininde bunların şifrelerini değiştirmesi. Bunun sonucunda hem para verip alan hemde satıcı arkadaşlar zarara girmiş oluyor.

Moderator arkadaşlardan da bu konuda bir şeyler yapmaları iyi olacaktır. (Id:Pass ticareti belli bir ticaret puanı altındakilere yasaklamak iyi bir yol olabilir.)

Moderatörümüzün haberi olsun bu konudan;
Ejder
webmasder SosyalAbi QuickCoder

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
arkadaşa tamamen katılıyorum bu son 1 ay içerisinde 350 tl param gitti user için elimde sadece 1k user var oda gün geçtikçe gidiyor satın alma işlemi yapılması artık güvensiz bir hal aldı moderatörler lütfen ıd: pass satışını yasaklıyarak hem piyasayı hemde parasını kaptıran arkadaşlara katkıda bulunsun...
BYILDIZ

kişi bu mesajı beğendi.

iç mimarlık

SosyalAbi SosyalAbi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 193 / 143
  • Ticaret 46, (%100)
Katılıyorum. Ben de user satıyorum ancak herkese aynı useri satmıyorum. Maalesef bazı kişiler herkese aynı listeyi satıyor sonra patlama,sıkıntı vb. oluşuyor. Güvenilir kişilerden almak gerek her zaman.
BYILDIZ

kişi bu mesajı beğendi.

webmasder webmasder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 4, (%100)
Kesinlikle doğru bir yere değinmişsin dostum. Elimde nerdeyse 50 K user var. Ama aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Çok çok azı kullanılabilir hale geldi. Bu işe biz çözüm bulunmazsa bu bu işi yapan kişiler arasında da güvensizliğe neden olacak ve bu alandaki ticaret işin içinden çıkılamaz bir hale gelecek korkarım..
BYILDIZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)

webmasder adlı üyeden alıntı

Kesinlikle doğru bir yere değinmişsin dostum. Elimde nerdeyse 50 K user var. Ama aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Çok çok azı kullanılabilir hale geldi. Bu işe biz çözüm bulunmazsa bu bu işi yapan kişiler arasında da güvensizliğe neden olacak ve bu alandaki ticaret işin içinden çıkılamaz bir hale gelecek korkarım..

En büyük satıcılara yazık bu sektörü bile ne hale getiriyorlar. Karıştırma ortalığı al userleri yerine otur, ama yok illa bitek kendisi kazanacak ya elinden geleni yapar.
webmasder SosyalAbi

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)
Aynı sıkıntıyı bende yaşadım malesef.
Aldığım 2k id : pass şu an tamamen çalışmaz halde.

Ejder Ejder Etraf.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Stajyer (Köle)
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 80 / 145
  • Ticaret 4, (%100)
B YILDIZ konu uygun yere taşındı, burada konu hakkında tartışabilirsiniz.

Biz bu siteye üye olan kişilerden tutunda verilen ticaret puanlarına kadar birçok detayı en ince ayrıntısına kadar incelemekteyiz. Özellikle yeni üyeleri kapsamlı olarak takip ediyoruz. Tabiki bizlerde bir insanız elbette gözümüzden kaçar ufak bir detayı göremeyiz vs. bu durumda sizlerden talebimiz şu; şüphelendiğiniz kişiler var ise bizlere bildirin.

Ayrıca ticaret yapmadan önce kişinin gerek özel bilgilerini gerekse elinizde bulunan yüzeysel bilgileri ilk olarak google'da aratın. Farkında olmadan ************** birisinin cep numarasını alıp o adamla seviyeli bir ticaret yaptığınızı düşünebilirsiniz. Fakat olayın ardından sorgulama yaptığınızda zaten numaranın tescilli bir **************ya ait olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız.

İşinizin aciliyeti ne kadar fazla olursa olsun veya sektör ne olursa olsun önce araştırma yapın. Daha sonra alın terinizle kazandığınız paraları harcamaya koyulun. Emin olun %90 bu olayın önüne geçersiniz.
BYILDIZ

kişi bu mesajı beğendi.

Hep o dini mesajları 15 kişiye göndermedim diye bu haldeyim..

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Siz sanıyormusunuz o adamlar sadece size satıyor bırakın arkadaşlar sizle beraber 20 panele birden eklerler sonra vay efendim niye böyle oldu. Koca koca adamlarsınız hayat dersi veremem. Ucuz etin yahnisi yavan olur.
1k 1tl olmuş bu sektörden bende umut beklemiyorum. Bıraktım gereksiz umutlar peşinde koşulmaz.
BYILDIZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al