freelance iş ilanları

“InstaKanyon” Fotoğraf Yarışması Başladı

2 Mesajlar 838 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

Merhaba arkadaşlar internette gördüğüm bir yarışmadan bahsedicem.İnstakanyon adlı bir fotoğraf yarışması varmış bende gördüğüm zaman kimseye duyurulmadığını farkettim ve duyurmak istedim instakanyon adı nerden gelmektedir aşağıda bilgi verdim.

İnstakanyon instagram ve kanyon adının kısaltılıp birleşmesiyle oluşmuş bir isim bildiğiniz gibi fotoğraf kalitesi oldukça yüksek olan instagramda efektlerde verebiliyoruz bu yüzden milyonlarca kullanıcının hedefinde bu uygulama var. Tabi ne yazıkkı Nokia Symbian bir telefonunuz varsa bu uygulamayı kullanmak pekte mümkün olmuyacaktır Yarışma hakkında kısa bilgiler aşağıda sizi bekliyor. Aslında bir videolu anlatım çekmek istiyordum fakat instagram uygulamasını çalıştırabilecek bir telefon bulamadım diyebilrim bu yüzden geri çekmiş oldum düşüncemi.

[CENTER]

1. Instagram Nedir? Nasıl yüklerim?

Instagram, 1970′lerin tarzını çağrıştıran oldukça popüler iPhone/IPad /iPodTouch ve Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlara yüklenebilen bir fotoğraf uygulamasıdır. Instagram aynı zamanda çektiğiniz fotoğrafları düzenlemenizi ve başkalarıyla paylaşmanızı sağlayan bir sosyal medya platformudur. IPhone, iPodTouch veya IPad’inizden Apple App Store’u ziyaret ederek ya da Android telefonundan Instagram uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilirsin.

2. InstaKanyon Nedir?

InstaKanyon Kanyon tarafından başlatılan ödüllü Instagram yarışmasıdır. Her ay belirlenen etiketlerle Kanyon’da çekilen fotoğraflar arasından en çok beğenilen 3 fotoğrafın sahibi belirlenen ödülleri kazanacak. Yüklenen fotoğraflar arasından en çok beğenilenler Instagram’da aldıkları beğeni sayısına göre belirlenecek.

3. Nasıl Katılırım?

www.instakanyon.com adresinden Instagram hesabınla giriş yapıp, kayıt olduktan sonra her ayın konusuna uygun çektiğin fotoğrafları o ay için belirlenmiş etiketle ve lokasyon olarak da Kanyon’u seçerek Instagram’a yükleyerek InstaKanyon’a katılabilirsin.

4. Fotoğrafları Kanyon’da mı çekmeliyim?

Hediyeyi kazanmak üzere yarışmaya katılabilmen için iki şartımız var. Biricisi o ayın etiketini kullanmak, ikincisi de Instagram’ın Geotag özelliği ile Kanyon’u seçerek yüklemiş olmak.

5. Birinci olursam ETSTUR hediye kartını nasıl kullanacağım?

Birincilik ödülü olan ETSTUR hediye kartını istediğin gibi kullanabilirsin. İstersen Avrupa tatiline git, istersen Bodrum’a.

6. Yaş sınırı var mı?

18 yaşından küçükler maalesef yarışmaya katılamıyor.

7. Yarışmayı birden fazla kez kazanabilir miyim?

Her başvuru sahibi proje süresi zarfında bir kez ödül sahibi olabilecek.

Yarışma soruları : http://www.instakanyon.com/sikca-sorulan-sorular buradan ulaşılabilir.

Daha fazla bilgi için: http://www.instakanyon.com

Kaynak: http://seckinylmz.net/instakanyon

[/CENTER]

wmaraci
reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Eklenen fotoğrafları inceledim de, bu yarışma da aile albümü olmaya başlamış. Aile'den birisinin fotoğrafı eklenir ve komşu, akraba herkese haber verilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al