wmaraci reklam

İnternet paketim yetmiyor mağdur durumdayım

16 Mesajlar 1.765 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Bonneval Bonneval WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Adwords danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)

reklammahallesi adlı üyeden alıntı

750 dk 5000 sms ve 8gb hocam

Türknet in internet hızı iyi mi hocam ? Bi de ben bu akn adsl terimlerinden falan anlamıyorum aralarındaki fark nedir ?

Hocam onu ben de görmüştüm ama bi türlü yapamayınca müşteri hizmetlerini aradım sordum, onlar dedi ki yeni geçenlerde oluyor sadece o tarife dedi. Aslında bir şey söyleyeyim mi Vodafone müşteri hizmetlerinin daha kendilerinden haberi yok, ne zaman bir şey sorsam yanlış bilgi veriyorlar. Buraya örneklerini sayabilirim. Öncelerde müşteri hizmetleri gayet iyiydi ama son aylarda hiç memnun değilim, ne yaptılar yeni çalışan mi aldılar bilmiyorum ki :D

Adsl ile fiber arasındaki farkı merak ettim hocam, internetten de araştırırım size sormak yerine ama pek açıklayıcı olmuyor orada. Hem de vatandaşın ağzından öğrenmek her zaman iyidir :)

Dostum fiber heryerde olmuyor zaten sizin muhitte ve binada fiber altyapisi varsa kullanabilirsin. Cok hizli kesintisiz direk olarak superonline'in kendi altyapisi. Ama adsl alacak olursan superonline *****in alt yapisini kullanılıyor. *****te superonlayna baglantiyi 2. Porttan veriyor yani asil hizli olani kendi kullaniyor superonline a kotusunu veriyor. Adsl bozuldugunda superonline ekibi degil ***** ekini gelebiliyor. Onlarda gelmiyor.

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Kardeşim vodafon un gani tarifesini araştır aylık 35 tl 30 gb ye kadara net kullanma hakkın var.
Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
sterk iyi degilmis hocam 50 saate denk geliyor ve 30 gb sınır olması ne kadar işe yarar bilmiorum, 4.5 g hat alıp denerim fırsat bulursam ne kadar hızlı yükleme olursa okadar az yer heralde :D
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

• Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
paketi 4.5 g ile kullandım 4.5 bulundugum yerden dolayı sanırım fazla fayda etmedi net 4mbps den 8e cıktı ping 90 dan 40 a indi :) şimdilik 1 saate yakın kullandım 600mb civarı bu hesaba göre 30gb a gelior indirme hızı 500-600kb tam benlik paket hiç degilse 2-3 film izliyelim, sterk saol hocam ilac gibi geldi valla tarifelere göz atmıstım baya ama sen söyleyince anladım olayını :)

MultiAnaliz.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

paketi 4.5 g ile kullandım 4.5 bulundugum yerden dolayı sanırım fazla fayda etmedi net 4mbps den 8e cıktı ping 90 dan 40 a indi :) şimdilik 1 saate yakın kullandım 600mb civarı bu hesaba göre 30gb a gelior indirme hızı 500-600kb tam benlik paket hiç degilse 2-3 film izliyelim, sterk saol hocam ilac gibi geldi valla tarifelere göz atmıstım baya ama sen söyleyince anladım olayını :)

Bende 4.5g kullanıyorum aldığınız hız daha fazla olabilir telefonda sıkıntı var acep. Çünkü ben 60 mbps hız ve 4e kadar upload alıyorum. 1 saat kullandıysanız tarifenizden 60 dk kesilecek, ister 1 gb ister 8 gb fark etmez sadece dakika kesiliuor. Beğenmenize sevindim. Bende bazen 300-400 dk kalıyor açıyorum pc yi telefonumun internetini bağlıyorum,başlıyorum indirmelere, namussuz evdeki netten daha hızlı. :)
Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
sterk 60mbps hayal hocam bana :D 4.5 g vınn var ona takılı kablolu vs taktım ama 8 geçmiyor, turkcell 3gsinden yavas merkeze biraz uzağım burda iyi çekmiyor galiba ondan olabilir
edit: sehire bakan odaya koydum vını biraz daha iyleşti http://www.speedtest.net/result/7773350482, indirme hızı 2mbps oldu bu işimi görür :D
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al