freelance iş ilanları

İnternetten mp3 indirmek

13 Mesajlar 4.074 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ibrahim92 ibrahim92 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
ben bunu indireni kinamiyorum hocam neden bu siteler vermis ki sonucda emek caliniyor+ben netten indirip dinledigimiz sarkilardan pek tat bulmuyorum orjinal cd de daha guzel bence

wmaraci
reklam

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

ibrahim92 adlı üyeden alıntı

ben bunu indireni kinamiyorum hocam neden bu siteler vermis ki sonucda emek caliniyor+ben netten indirip dinledigimiz sarkilardan pek tat bulmuyorum orjinal cd de daha guzel bence

o zaman sen cd alırsın olur biter isteyen indirsin boşverin o emeğini savunduğunuz adamlar krallar gibi yaşıyor kıytırık bir bar şarkıcısı bile çoğu eğitimli insanın 10 misli para kazanıyor bu albümler zaten bu amaçla yapılır konserlerden inanılmaz paralar kazanıyorlar ama hala müzik piyasası bitti emeğimizin karşılığını alamıyoruz gibi fakir edebiyatı yapmaları inanılır gibi değil desteklemeyelim bunları hepsinin altında 400 bin liralık arabalar var

ATMCgrafik ATMCgrafik ATMCgrafik & kitapajansı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 75 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşalr bende korsana karşıyım ... hem kul hakkı hemde emeğe haksızlık ama kimse kusura bakmasınn bazılarına bi behis görmüyorumm .... nedeni benn bütün sene çalıştığımı o bi programda alıyo ve orjinal muhabbetine benim günlük yevmiyem ediyoo.... özellikle programlardan bahsediyorumm ... eğer korsanlıkla ilgili bi yasa çıkarılıyosa bence fahiş fiyatlarada bi hiza çekilmeli bencee....

Kitap Ajansı & ATMCgrafik
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al