wmaraci reklam

İnternetten Nasıl Hatırı Sayılır Paralar Kazandım? Samimi Makalem.

23 Mesajlar 2.398 Okunma
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Güzel yazı :) bende de buna benzer şeyler var ama benim iş çocukluk dönemlerine kadar iniyor. Oyunlara hile yazmakla güvenlik bypasslarıyla başladi maceram. O zaman forumexe vs.. baya popülderdi. Daha sonra oyun indirip yazmakla, herkesin evinde pc olmadığından oyunlarda karakterler geliştirerek satmakla devam etti bu macera. Sonra zibilyon tane iş daha yaptım sosyal medya en kazançlılarıydı tabii.

Günlük 20 lirayı güle oynaya alırken şu an aylık 600 700 liralık işleri yoğunluktan reddediyorum. Ha ama şu da var hiçbir başarı gule oynaya kazanılmıyor. Afedersiniz malum yerden ter aka aka sabahlaya sabahlaya bu konumlara geliyor insanlar.

Yaşıtlarim anne baba parası yiyip hayatı toz pembe yaşarken ben hangi işe yatırım yapsam diye piyasa araştırması yapıyordum. Son 1.5 senedir aylık kazancım xxxx hanelerin sonuna doğru geldi ara ara xxxxx görüyorum. Ha yine de hiçbir şey bitmedi ben piştim oldum demiyorum. Daha yolun ucunda bile değilim. Öyle projelerim var ki... zaman gerekli sadece. Gün gelecek xxxxxx sayıları reddedeceğim çünkü hayatım boyunca kademe kademe başarım ve gelirim hep arttı. Buna eminim.

Simya kuralını uyguluyorum hayatımda. Nedir bu kural? Şudur. Eğer bir şeyi çok istiyorsanız o şeyle eşdeğer bir şeyi feda edeceksiniz. Takas usulu de diyebiliriz.

Aile
Sevgili
Yaşamdan saatler
Gece uyku
Millet eğlenirken pc başında elleri saça daldırıp derin düşüncelere girme vs..

Ha biraz da atılgan olun. Alttan girip üsten çıkacaksınız. Fiyat konusunda esnek davranın yani konuşmanın seyrine göre müşteriye 2 katı iş de aldırabilirsiniz. Ama bu karşıda yapay bir izlenim uyandıracaksa denemeyin bile.

Kırmızı cizgilerinizi koyun, sevgilinizden daha fazla konuştugunuz müşterileriniz olmasin. Misal bir müşterim günde 5 6 kez arıyordu artık adama yeter deyip ücret iade geçtim anca kurtuldum. Siz başınızı eğerseniz ayağını tepenize uzatan çok olur. O yüzden biraz dişli olun. İş alıyorsunuz diye kendinizden ödün vermeyin.

Kendinizi ve yeteneklerinizi iyi analiz edin. Yapabilecekleriniz yapmak istediklerinize erişemiyorsa bir müddet daha zaman verin araya. Aceleci olmayın sabırlı davranın.

Son olarak şunu diyeceğim. Ticaret bir zeka işidir. O yüzden herkes bu işte başarılı olacak diye bir kıstas yok. Olmuyorsa zorlamayın ya da neden olmuyor diye dert yanmayın her insanın yetenekleri donanımı ve algısı farklıdır. Yapabildiğiniz işlere yönelin zaman kaybetmeyin. Şunu da belirtmem de fayda var kolay para kazanma arzusuna kapılan biriyseniz üzgünüm... Öyle bir dünya yok maalesef. 1 olur 2 olur 3. De dibi boylarsınız. Tırnaklarınızla kazıya kazıya geldiginiz konumlarda dahi kalıcılık yakalamak için afedersiniz eşşek gibi çalişıyorken evde malum yeri yatağa yayıp binlerce lira kazanma hayali kurmayın.

wmaraci
reklam

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Arkada fenerbahçe marşını açıp dinleyin okurken daha farklı bir atmosfer oluyor :D

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
xsafa biri fena gaza gelmis :)
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al