wmaraci reklam

İphone Letgo Yasaklandı !

3 Mesajlar 1.223 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Merhaba arkadaşlar iphone telefonumdan daha öncesinde farklı bir hesap açarak kural ihlali yaptım. Daha sonrasında kendi hesabıma giriş yapmak istediğimde hesabın inceleme altında şeklinde uyarı verdi hesabıma giriş yapamadım. Eşimin telefonundan girebiliyorum kendi hesabıma ama kendi telefonumdan giremiyorum. Uygulamayı silip appstore dan geri yükledim yine sonuç yok https://www.teknolojioku.com/mobil/iphoneda-uygulama-verileri-nasil-silinir-5ae8b1c8e54d441ce90c5ce2 bu sitede söylenenleri yaptım yine olmadı acaba başka bir yolu yok mu ? Androidte çok kolay siliniyor ama bunda çok zor. Öneriniz var mı ?

wmaraci
reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
İphone kullanmadım hiç, uygulamayı silince çerezler ve veriler de siliniyor mu acaba uygulamayla beraber. Telefonun bir yerlerinde veri bırakıyordur belki. Ya da direkt sunucu üzerinden telefon marka model ve ip'sini de engelleyebilirler eğer sabit ip kullanıyorsanız. Sildikten sonra mobil veriyle indirip deneyebilirsiniz.

Ayrıca telefonun imei numarasini alıp ordan engellemiş olabilirler mi acaba? Web siteler telefonun imei numarasına erişemiyor diye biliyorum ama uygulamalarda erişim olabilir. Eğer imei engellemişlerse zaten çözümü olmaz herade.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

theberat theberat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
Telefondaki letgo hesabını silin. Kendi icloud hesabınızı telefondan kaldırıp başka bir hesap ekleyin. Tekrar indirin sorun çözülür. Sorun çözüldükten sonra, eski icloud hesabınızı tekrar ekleyebilirsiniz.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al