wmaraci reklam

iPhone Whatsapp Uygulaması Atıyor!

3 Mesajlar 3.128 Okunma
wmaraci reklam

gurolcann gurolcann UI Designer Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Geçen sene başıma gelmişti Whatsapp'a iPhone 6s Plus telefonumdan giremiyorum İOS yazılımı bu güne kadar çıkan en son sürümü tahminen güncelleyeli 1-2 hafta oldu sorunu izah edersem uygulamaya tıkladığımda siyah ekran çıkıp home kısmına atıyor ancak bilgisayarımda açık olan web whatsapp üzerinden şuanda giriş sağlayabiliyorum.

iCloud yedeklemesini kapatmak soruna çözüm olmadı acaba daha önce bununla karşılaşan var mı?

ÇÖZÜLDÜ SORUN: BANA GELEN EMOJİ TARZI BİR KOD WHATSAPP'A BAĞLANMASINI ENGELLİYOR WEB WHATSAPP ÜZERİNDEN SİLDİM GEÇTİ ANCAK WEB WHATSAPP OLMASAYDI GEÇMİŞ OLSUN

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

BenBurak BenBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 29 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Sorunun ne olduğunu anlamışsın zaten hocam :) arkadaşlar trollük olsun diye bana da yolluyor sürekli ve whatsappı silip tekrar yüklemek zorunda kaldım sırf bu yüzden.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Bu tür durumlarda Apple destek ile iletişime geçerek sorunu halledebilirsin. Tabi bu paylaşım da önemliydi yalnız başlığı arama terimlerinde sorun olarak aratıldığı şekilde yazmış olsaydınız bu sorunu yaşayan diğer kişiler de çözümün sayesinde çözüm bulacaklardı.

Mesela; İphone Watsapp Hataları, İphone Watsapp Uygulamasını Kapatıyor, İphone Watsapp Uygulaması hatası ve çözümü gibi gibi :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al