wmaraci reklam
lidertakipci

iptal

15 Mesajlar 1.626 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

tamerh adlı üyeden alıntı

Hakkında hayırlısı olsun. Memleketin falan değilse Mersin'e yerleşmeni tavsiye etmem. Tabi ki iş durumlarını da göze alıyor olabilirsin. Her türlü Allah yardımcın olsun.

Yolunuz açık olsun hocam öncelikle. Mersin'deyim, arkadaşa tam olarak katılmıyorum. Mersin de Suriyelilerden dolayı konut fiyatları büyük ölçüde yükseldi. Yine de makul konut ve diğer ihtiyaçlar açısından. Fakat İstanbul'daki hayatı burda aramayın :) İstanbul çok karışık, kalabalık bana göre pek yaşanacak yer değil ama gece hayatı apayrı. Burda da var güzel mekanlar fakat İstanbul'daki gibi değil. Zaten burayı bilmeseydiniz burayı seçmezdiniz. Kendinize göre iş bulup rahatça yaşayabileceğiniz bir yer. Neyse bu kısmı geçeyim, hocam siz en başta hata etmişsiniz. Her şey para harcamak değil ki bu işlerde biraz müşteri ve piyasa odaklı bakmanız lazım şahsen radyo veya herhangi bir ilahi site açmayı düşünmem ilgi alanım olsa bile getirisi yok hem severek hem de kazandıracak bir alana yönelmeliydiniz. Kararınızı sorgulamak burda kimseye düşmez tabi hayırlısı olsun diyelim.
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
reklam

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam Allah yolunu açık etsin.Bende yakın zamanda gidicem forumdan
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)

Stero0 adlı üyeden alıntı

Yolunuz açık olsun hocam öncelikle. Mersin'deyim, arkadaşa tam olarak katılmıyorum. Mersin de Suriyelilerden dolayı konut fiyatları büyük ölçüde yükseldi. Yine de makul konut ve diğer ihtiyaçlar açısından. Fakat İstanbul'daki hayatı burda aramayın :) İstanbul çok karışık, kalabalık bana göre pek yaşanacak yer değil ama gece hayatı apayrı. Burda da var güzel mekanlar fakat İstanbul'daki gibi değil. Zaten burayı bilmeseydiniz burayı seçmezdiniz. Kendinize göre iş bulup rahatça yaşayabileceğiniz bir yer. Neyse bu kısmı geçeyim, hocam siz en başta hata etmişsiniz. Her şey para harcamak değil ki bu işlerde biraz müşteri ve piyasa odaklı bakmanız lazım şahsen radyo veya herhangi bir ilahi site açmayı düşünmem ilgi alanım olsa bile getirisi yok hem severek hem de kazandıracak bir alana yönelmeliydiniz. Kararınızı sorgulamak burda kimseye düşmez tabi hayırlısı olsun diyelim.

16 yıl mersinde yaşayan biri olarak mersinin genel olarak birçok yerini biliyom zaten istanbula alışamadıgım için geri dönmeyi düşünüyorum istanbul kalabalık stresli sıkıcı bogucu heryer beton yıgını yani kısaca yorucu bir şehir. Mersin de azçok çevrem var iş konusunda en ufak bir şüphem bile yok mersin daha sakin bir şehir.ALLAH nasip ederse mersinin zengin kesimin oldugu bölgeden degilde daha sakin bir yerden müstakil bir ev almayı düşünüyorum herşeyin hayırlısı olsun

http://www.cepradyom.com/

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
muzikdinleriz sitei için pm alabilirmiyim hocam
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM
wmaraci
wmaraci

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Pm gönderildi

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al