wmaraci reklam

İstanbul Bilişim Konkordato İlan Etti

25 Mesajlar 3.140 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Blog hiç bir firmanın batması bana göre sevindirici değildir. Nasıl bir zorluk yaşadıklarını bilmiyoruz. Ne gibi dertleri vardı bilmiyoruz. Zaten kasıtlı olarak yapıldıysa bile iflas çekmek yine insanları mağdur edecek. Polyanacılık yapmak istemem ama direk firma hakkinda olumsuz düsünmekte dogru degil. Işletme sahibi varsa aramızda demek istediklerimi çok daha iyi anlayacaktır. Bazen her şey istediğiniz gibi gitmez maalesef.
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
tolhur

Haklısınız hocam. Bilmediğimiz nedenler olabilir. Hiçbir firmanın batmasına sevinmedim, sanırım sevinmemde. Fakat 40.000+ insanın mağduriyetini düşününce, batmasına sevinmedim desem yalan olur diye düşünüyorum. Çok fazla kul hakkı yemiş bir firma. Ticaret bu değil.

https://www.sikayetvar.com/istanbul-bilisim
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Muslera Muslera WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 7 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
konu niye böyle oldu ki
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

mertcanyildirim mertcanyildirim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek DIJITAL PAZARLAMA VE SEO UZMAN
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 387 / 29
  • Ticaret 1, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Hocam tartışmaya girmek istemiyorum sadece olayı özetlemek isterim;

Tepki görmek istemiyorsanız bu tarz konular açmamalısınız. Her şey bu kadar basit aslında.

Eleştiri alacağınızı bile bile bu konuyu açıp ters cevaplar verirseniz elbette tavırlar sertleşecektir.

Siz ters cevap verirseniz insanlarda ters cevap verir. Iletişim böyle bir şey. Insanlarla daha sağlıklı iletişim kurmanız gerek. Burası belki Türkiye'de bulunan en büyük online yardımlaşma platformlarından birisidir. Burada bulunan insanlarla kavga etmek size bir şey katmayacak ancak dostluk kurmak başarı getirecektir. Bakın benim bu forumdan tanışıp, ortak olduğum bir arkadaşım var. 1 yılı beraber projeler üreterek geçirdik. Inşallah ara vermeden devam edeceğiz.

Yanı gerçekten bu konuya tepki vermememizi evet haklısın dememizi bekliyorsan neden bu konuyu açtın ki zaten? Sonucta buraya insanlarin fikrini almak icin actiniz konuyu. Yanılıyor muyum?

Ayrıca herkesi kendinizlee yaşıt ya da sizden küçük sanmamalısınız. Yılmaz abi kaç yaşında siz kaç yaşındasınız? Bize saygınız yoksa yaşa hürmet edebilirsiniz en azından.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Başarılar dilerim.

O zaman size büyük biri hakaret etsin , sizde saygı duyup susun

Kusura bakma da ben bunu yapaöam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mertcanyildirim mertcanyildirim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek DIJITAL PAZARLAMA VE SEO UZMAN
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 387 / 29
  • Ticaret 1, (%0)

Blog adlı üyeden alıntı

Firmayı tanımıyor musunuz arkadaşlar? Açıkçası ben sevindim batmasına. Binlerce insanı mağdur ediyorlardı. İnsanların paralarına aylarca el koyup işleten bir firmadan bahsediyoruz. İnsanlar mahkeme kararı ile paralarını uzun süren bir eziyetten sonra alabiliyorlardı. İronik ama bence bu firmanın batması sevindirici bir durum.

Valla hocam bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama sanki çoğu insan o şirketin ortağı gibi bişey demiyorum artık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al