wmaraci reklam
lidertakipci

istenilen belgeleri nerden nasıl alcam

6 Mesajlar 1.024 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
merhaba arkadaşlar işe giricem de

- akciğer grafisi
- duyu testi
- göz kırma ölçümü testi

bu 3 ünü almam lazım şimdi diyceksiniz hastaneden al ama özellerde çekildiğini biliyorum gel görki özel hastaneye para yetiştiremem.. devlet hastanelerinde bunlar için randevu almam gerekiyormu

sıralamasıyla
- göğüs hastalıkları
- kbb
- göz hastalıkları eğer randevu almam gerekiyosa bu bölümlere almalıyım değilmi

googlede verem dispanseride akciğer grafisi çekiliyomuş sanırsam araştırdım randevu alınıp alınmadığına dair hiç bir bilgi yok :( diğerleri için devlet hastanesinin yukarda bahsettiğim bölümlerindemi almalıyım

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
En sağlıklı bilgiyi sana Merkezi Hastane Randevu Sistemi yani 182 verir.

Kolay gelsin.

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

keremsamet adlı üyeden alıntı

En sağlıklı bilgiyi sana Merkezi Hastane Randevu Sistemi yani 182 verir.

Kolay gelsin.

çağrı merkeziymiş hocam bilemiyolarmış hastenenin direk kendisine sorun dediler :D sadece bölümlerin ismini verdiler bu :D randevu almak lazım mı önemli olan o pazartesi belgeleri hazırlarsam salı başlıycam göz hastalıklarına baktım 8 temmuza randevu var :D

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Manisa'dan örnek vereyim; işe giriş için istenilen bu tarz sağlık belgelerinin tümü özel bir firma gerçekleştiriyor. İşe gireceğiniz firmadan firmaya değişiyor bunların fiyatları. Arkadaşın dediği gibi danışmakta fayda var.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Manisa'dan örnek vereyim; işe giriş için istenilen bu tarz sağlık belgelerinin tümü özel bir firma gerçekleştiriyor. İşe gireceğiniz firmadan firmaya değişiyor bunların fiyatları. Arkadaşın dediği gibi danışmakta fayda var.

hocam özel hastaneye gitsem eminim 100 TL den aşağı çıkamam zaten param olsa işe girmem :D :D

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

dangera adlı üyeden alıntı

çağrı merkeziymiş hocam bilemiyolarmış hastenenin direk kendisine sorun dediler :D sadece bölümlerin ismini verdiler bu :D randevu almak lazım mı önemli olan o pazartesi belgeleri hazırlarsam salı başlıycam göz hastalıklarına baktım 8 temmuza randevu var :D

En sağlıklı taktik, bence bölümlere sıra al, Pazartesi sabah erkenden git bölüm sekreterlerine konuyu anlat, ben sıra aldım ancak iş başvurusu için gerekli bu belgeler, özele gidemem param yok, lütfen yardımcı olun, bugün illaki gelmeyen hastalar olacaktır de, verir. Vermezse hiç yüz göz olma, doktorun odasına git, hasta çıkınca derdini doktora anlat, illaki yardımcı olur. Doktor da mı yardımcı olmadı, hastane girişlerinde mhrs çözüm masaları var git onlara durumu anlat, onların yardımcı olmama gibi bi lüksleri yok, yardımcı olmazlarsa gerekirse yüz göz ol. Baktın gördün o da mı olmuyor, başhekimliği bul, orda acil durumunun oldugunu söyle, zaten kamu kurumları bu ara iğne üstünde duruyor, illaki yardımcı olacaklardır. Hiç biri yardımcı olmazsa, özele git bas parayı faturayı ve yaşadıklarını BİMER'e e-mail ile gönder. 14 gün içinde yardımcı olmayan kurumlar tek tek teftiş edilir ;) Dilersen özel fatura ve makbuzlarını bir video ile youtube'ta afiş edebilir çatır çatır bireysel hakkını savunabilirsin. Zira ben bazı doktor sekreterlerine o kadar gıcığım ki, ihtiyarları çok bekletiyor bazıları. İlla ki çözüme ulaştırırsın, çözüme ulaştırdığında aldığın sıraları iptal ettirmeyi unutma.

Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al