freelance iş ilanları

isyannnnnnn :/

17 Mesajlar 2.226 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Samurai adlı kardeşime katılıyorum, umarım bu tip gereksiz insanlar akıllanır.
Samurai

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
derya kardeşim vakit kaybetmeden bir şikayet konusu açın ve banlatın ki sizin gibi bir kaç kişiyi daha dolandırmasın hiç vakit kaybetmeyin...

Ek Olarak: Bu arada başlık çok güzel olmuş :)

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Önce para sonra iş yapın. Tel nosuna kadar almadıgınız kişiler ile muhattap olmayın. Ayrıca şikayet konusu açmayarak **************ya yardımcı oldugunuzda ayrı bir konu.

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Para almadan bu tarz işler yapmayın Mesela ben sadece Tanıtım Yazısı satıyorum. Kişi en fazla parayı 1 gün geciktiriyor vermezse yazısını kaldırıyorum (ki şu ana kadar olmadı ama kaldırmak ve yayınlamak 10 dakikalık iş) Senin iş emek işi olduğu için önce para her zaman.

wmaraci
wmaraci

derya derya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Makale yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 162 / 66
  • Ticaret 48, (%100)
gerekli şikayet konusu açılmıştır. Teşekkürler

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Bu tip insanlar yüzünden artık forum ve forum sitelerinde insanlar ticaret yaparken birbirlerine güvenemiyor. Kimisi ön ödeme talep ederken, diğerinin de şartlandırmasına bu uygun olmadığı için kabul etmiyor ve tabi iş askıya alınarak veya farklı arayışlar içerisine dahil olunabiliyor.

Belirli bi uyum olması gerekiyor şu forum da yaklaşık +15 makale yazarı ile iş yaptım. Hiç bir zaman kimse benden ön ödeme talep etmedi. Ancak ben yine de 20 sipariş verdi isem bana gelen 10 adet de bile ödemesini sorunsuz olarak yaptım ki Allah'a çok şükür bu tür konularda kul hakkına girmek istemiyorum.

Hiç bir kimse de bana, senin borcun var yada alacağım var diyemez. Tabi ben söylediğim zaman da en az 7 kişiden alacağım varken bile istemiyorum - isteyemiyorum. Sebebi ise, bir insanın yüzü olması gerekiyor iş yaparken seve seve yapıyorken, borcunu ödemeye geldiği zaman sanki canını alıyorlar gibi laf kıvırabiliyorsan bu terbiyessizliktir.

Burada herkes bi #Ticaret altında para kazanıyor, emek veriyor yeri geliyor sabahlara kadar uyumuyor ve gözleri artık kanlanmış bir hal alarak üç kuruş para kazanacağım ihtiyacımı karşılayacağım ticaret sahibi olacağım diye emek veriyorken bazı bedavacı insanlar da bu iyimser düşünceleri tamamen su istimal etmek için büyük bir başarı harcıyor diyebiliriz.

Bu tür konuları okudukça rahatsız oluyorum. Sırf bu tür insanlar yüzünden artık kimsenin kimseye güveni kalmamış durumda, Bütün bunların olmasının tek sebebi aslında iyi niyet ve güvenmektir. Ama bir kez daha ders olmalı ki her ne olursa olsun, bir bedel var ise bu emeğin karşılığı olarak bunun mutlaka en başında ticaret puanına göre talep edilerek tahsis edilmesi gerekiyor.

Daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum. Geçmiş olsun, inşallah biz yanlış düşünüyor oluruz da arkadaş geçerli bir mazerek sunarak özür dileyip telafisini yapar. Her ne olursa olsun kötü düşünmemek gerekiyor, iyi niyetimizi bozmayalım ve olumlu düşünelim. Insanoğlu, hayatta her hatayı yapar, kusuru işler ancak yeri geldiği zaman bunun bedeli ağır olur.

Geçmiş olsun.
Dreamcool

kişi bu mesajı beğendi.

derya derya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Makale yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 162 / 66
  • Ticaret 48, (%100)
Heuristic inanın içim titreyerek açtım şikayet konusunu. Konduramadım diyebilirim. Dediğiniz gibi yanılmayı çok istiyorum. İnşaallah geçerli bir sebebi vardır. Sadece haber vermesini beklerdim. Bizler anlayışlı insanlarız. bir ayda bekleriz gerekirse daha da fazla.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al