wmaraci reklam

İzlesene Neden Açılmıyor? Kapatıldı mı ?

3 Mesajlar 917 Okunma
smmexpress

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
YouTube’a ve Twitter'in yurt çapında erişime engellenmiş olması, herkes gibi bizde de istemsiz olarak sunucularında ya da bağlantısında sorun yaşayan tüm internet siteleri için "acaba yasakladın mı?" tedirginliği yaşamamıza sebeb oluyor. Bu sabah saatlerinden itibaren açılmayan izlesene.com sitesi de bahsettiğimiz gibi “acaba YouTube gibi İzlesene de mi kapandı?” sorusunu akıllara getirdi.

Ancak durumun korkulduğu gibi bir sansür uygulaması olmadığını öğrendik. izlesene.com yetkililerinin Webtekno’ya yaptığı açıklamaya göre sunucularda yaşanan bir sorun nedeniyle şu an geçici olarak izlesene.com’a erişim sağlanamıyor.

Durumun İzlesene’nin elinde olmayan ve sunucularda öngöremediği bir enerji sorunundan kaynaklandığını söyleyen İzlesene.com yetkilisi Tümay Asena, şirketleri bünyesinde bulunan blogcu.com, döviz.com, fotokritik.com, izlesene.com, sinemalar.com, yemektarifleri.com ve alkislarlayasiyorum.com sitelerine de geçici bir süre için erişim sağlanamadığını ve bu sorunun en geç 1 gün içinde çözüleceğini belirtti.

http://www.webtekno.com/internet/izlesene-com-neden-acilmiyor.html

sunucuları:

Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
WebTekno'yu devamlı takip ediyorum. Bende merak etmiştim niye açılmadığını. Biraz önce görmüştüm bende WebTekno'da. Önemli bir sorun yoktur umarım.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

WebTekno'yu devamlı takip ediyorum. Bende merak etmiştim niye açılmadığını. Biraz önce görmüştüm bende WebTekno'da. Önemli bir sorun yoktur umarım.

Kısa sürede açılmasını isterim, bir çok yerleştirme videolar var hem onlara hem yerleştiriciye zarar
Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al