wmaraci reklam
lidertakipci

Kaç gün sürer?

9 Mesajlar 715 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MiracKacmaz MiracKacmaz Back! Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest grafik tasarım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 4 / 30
  • Ticaret 25, (%100)
Merhaba, dişlerim de 2 adet çürümüş dolgu mevcut. Bunun için özel bir diş hekimine gideceğim. Sanırsam dolgulara kanal tedavisi yapacak. Dişlerimi yaptırdıktan sonra İstanbul'a tatile gideceğim ve bilet almam için kesin bir tarih lazım. Daha önce bu işlemi yaptırmış olanlarınki kaç saat sürdü? Yardımcı olursanız sevinirim.

wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Bildiğim kadarı ile kanal tedavisini öyle bir günde yapmıyorlar. Bir kısmını yapıp ertesi güne yahut uygun bir güne " Gün " veriyorlar. Ama tabi yinede emin olmak gerek.

Kuva-i Kafsinkaf

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Kanal tedavisini seans olarak yapıyorlar. Tam net hatırlayamıyorum ama ben yaptırdığımda 2 haftaya yaymıştı sanırım hekim.

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 4 / 30
  • Ticaret 25, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Kanal tedavisini seans olarak yapıyorlar. Tam net hatırlayamıyorum ama ben yaptırdığımda 2 haftaya yaymıştı sanırım hekim.

Kaç adet dişti?

wmaraci
wmaraci

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam kanal tedavisi 1 veya 1 den fazla seansda olabiliyor. Bu sizin dişinize bağlı bir durum. Eğer dişiniz çok çürümemişse yada iltihap vs yok ise aynı günde yaptırıp çıkarsın. Ama iltihap veya farklı bir durum olursa 1 veya daha fazla süre verebilirler. Önce çakma dolgu(benim tabirim) yapacaklar daha sonra iyileşme süresince dikkat edeceksin birşeylere işte daha sonra asıl dolgu yapılacak. Asıl dolgu ben yaptırdığımda 1 saat bile sürmemişti. İstabula gelip yaptırmanı öneririm. Burada çok iyi bir dişçi var bayan ve yani hissetmiyorsun. Kanal tedavisi sancılı olur düzgün doktora gitmezsen bir dünya sorun çıkar. Yani ben yaptırdım kanal tedavisini yaparken televizyon izledim o kadar rahattım. Eğer istanbula gelecekseniz gelin burada yaptırın derim. Sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz. Kanal tedavisi dolgu vs yaptırdık hep...

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 4 / 30
  • Ticaret 25, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Hocam kanal tedavisi 1 veya 1 den fazla seansda olabiliyor. Bu sizin dişinize bağlı bir durum. Eğer dişiniz çok çürümemişse yada iltihap vs yok ise aynı günde yaptırıp çıkarsın. Ama iltihap veya farklı bir durum olursa 1 veya daha fazla süre verebilirler. Önce çakma dolgu(benim tabirim) yapacaklar daha sonra iyileşme süresince dikkat edeceksin birşeylere işte daha sonra asıl dolgu yapılacak. Asıl dolgu ben yaptırdığımda 1 saat bile sürmemişti. İstabula gelip yaptırmanı öneririm. Burada çok iyi bir dişçi var bayan ve yani hissetmiyorsun. Kanal tedavisi sancılı olur düzgün doktora gitmezsen bir dünya sorun çıkar. Yani ben yaptırdım kanal tedavisini yaparken televizyon izledim o kadar rahattım. Eğer istanbula gelecekseniz gelin burada yaptırın derim. Sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz. Kanal tedavisi dolgu vs yaptırdık hep...

Azı dişi ve normal bir dişte dolgu mevcut. İltihap olduğunu sanmıyorum. İlk önce geçici dolgu yapıyorlar ve sonrasında asıl dolguyu yapıyorlar. Ben öyle biliyorum. Dişçide zaten annemin dişçisi. Annemin dişlerini o yapmıştı. 1 yıl oldu ve hala sapasağlam dişleri var.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Bir taneydi hocam.

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 4 / 30
  • Ticaret 25, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Bir taneydi hocam.

1 diş için 2 hafta olur mu? O nasıl hekim? :)

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Miraç adlı üyeden alıntı

1 diş için 2 hafta olur mu? O nasıl hekim? :)

Benim diş tam çürüktü hocam. Yukarıdaki arkadaşın anlattığı gibi temizlendi, geçici dolgu yapıldı. Biraz onla gezdim sonra asıl dolguya geçildi falan. Uğraşmıştık yani. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al