wmaraci reklam
lidertakipci

Kendini Hacker Zanneden Arkadaşlara Sitem.

36 Mesajlar 5.292 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Arkadaşlar üzgünüm ki 2 haftadır sitem hack yiyor :( Şöyle bi durum var ki gerçekten bu hack işi iyice azıttı hani artık bu işi egolarını tatmin etmek isteyenler var.:( Bizde yaptık zamanında ama kendimizi belli etmedik böle ve kendi ülkemizin sitelerini yücelttik.Hacker adam kendisini belli etmez zaten ne yapıosa gizli yapar..

3 4 tane çakal kendilerini hacker zannedip bi şeyler yapıyorlar.ama sonunu düşünmüyorlar.Bütün hepsini kınıyorum burdan insanları haksız yere hacklemeye gerek yok yapıyosan git nerde yapıosan yap neden türkiye de yapıyorsun kendi memlektindeki kendi ülkende insanına zarar veriyorsun..Anlamıyorum anlamıyorum gerçekten internet alemi yavaş yavaş bu 3 5 çakallar yüzünden kirleniyor...

Amacım sadece haksız yere hack yemek..Ve kendini bilmez 3 4 çakalın kendilerini bii şey zannetmeleri..Neyse arkadaşlar İçimi dökmek istedim kusura bakmayın..eğer konu yalnışsa silebilirsini kusura bakmayın..

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
reklam

sahinersoz sahinersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım sende daha güvenilir bir sistem kullan. Olmadı sıfırdan kur. Warez tema kullanma. Host firmanı deyiştir. Üzgünüm ama blogger yada web site sahibi çocuk babası gibidir. Bu sitelerde senin çocugundur onlara hak ettiği gibi bakmazsan suçu bakıcıda arıyamazsın.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Arkadaşım sende daha güvenilir bir sistem kullan. Olmadı sıfırdan kur. Warez tema kullanma. Host firmanı deyiştir. Üzgünüm ama blogger yada web site sahibi çocuk babası gibidir. Bu sitelerde senin çocugundur onlara hak ettiği gibi bakmazsam suçu bakıcıda arıyamazsın.

Güvenilir derken, bana bi tane güvenilir sistem söyle dostum..
Çok zor çok NASA bile hack yediyse bizimkilere ne söz..
Ben Sadece Kendisini HACKER zannedenlere seslendim..
Teşekkürler Yorum İçin Dostum..

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum NASA ile senin siteyi heykleyenler bir mi ?
Sana lamer dadanmış. Azıcık yasal yolu karıştırsan işin içine ağlayacak hepsi.

NASA gibi siteleri heykleyenler ufak sitelere bulaşmazlar.
Sen kaliteli bir firmaya geç, sistemi güvenliğini arttır bak onların hepsi nasıl da susuyorlar.
Gerçek hekırların zaten böyle sitelerle de işi olmayacaktır. Onlar büyük av peşinde.
Ha olursa, geçmiş olsun şimdiden. :D
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Samusya adlı üyeden alıntı

Güvenilir derken, bana bi tane güvenilir sistem söyle dostum..
Çok zor çok NASA bile hack yediyse bizimkilere ne söz..
Teşekkürler Yorum İçin Dostum..

Drupal hocam. Benim blogum Bu sistem henüz hiç hacklenemedi. Ve Microsoft tarafından 7 milyon dolarlık yatırım aldı. Ben sürekli sitemi kontrol ediyorum. Eklentilerimi, temalarımı sürekli güncel tutuyorum ve hiç bir şey olmadı bu zaman kadar. Burada da gerekli bilgiyi bulabilirsin. Ki NASA'da alt yapı olarak Drupal'i kullanıyor ve hacklenme sebebide Drupal'in Çekirdeğine çok fazla müdahale etmeleri.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

Arkadaşım sende daha güvenilir bir sistem kullan. Olmadı sıfırdan kur. Warez tema kullanma. Host firmanı deyiştir. Üzgünüm ama blogger yada web site sahibi çocuk babası gibidir. Bu sitelerde senin çocugundur onlara hak ettiği gibi bakmazsan suçu bakıcıda arıyamazsın.

Arkadaşım suçun hepsi bu arkadaşta değil aslında kendini hacker sanan üç beş hack programı öğrenip yapanlarda da aramalı suçu bu forumda sitesini tam anlamıyla profesyonel olarak koruyan kaç kişi tanıyorsun.Bence suçun çoğu hackleyen kişide...

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
kulandığın bilgisayarında keylogger olabilir, ilk önce sağlam bi format at
ftp deki işine yarayacak dosyaları ve config.php yi yedek al ve tüm ftp yi boşalt
sql yedeği al, sadece tablo yedeği, sonra hosta siteni terminate etmesini söyle, siteni yeniden kur, sql içeri al, configi yerine at, eğer yine hack yiyorsan hostingini değiştir

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)

Drupal hocam. Benim blogum Bu sistem henüz hiç hacklenemedi. Ve Microsoft tarafından 7 milyar dolarlık yatırım aldı. Ben sürekli sitemi kontrol ediyorum. Eklentilerimi, temalarımı sürekli güncel tutuyorum ve hiç bir şey olmadı bu zaman kadar. Burada da gerekli bilgiyi bulabilirsin. Ki NASA'da alt yapı olarak Drupal'i kullanıyor ve hacklenme sebebide Drupal'in Çekirdeğine çok fazla müdahale etmeleri.

Drupal son zamanlar da gayet ilgimi çeken bir sistem. Bu gece fırsatım olursa mutlaka denemek istiyorum. Temaları da çok hoş...
sahinersoz

kişi bu mesajı beğendi.

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Bilişim şubesine suç duyurusunda neden bulunmuyorsun.İyi birileriymiş gibi bir de siteni hackleyenlere sitem de bulunuyorsun.Siteler özel mülkiyettir.Saldıran özel mülkiyetine saldırıyor.Sitem edeceğine suç duyurusunda bulun.Masrafı olmaz sana.Yok şu sistem bu sistem tartışmasından önce senin özel mülkiyetine saldırmış biri var karşında.Burdan diğer arkadaşlara da duyuruyorum,şu adresi kullanarak suç duyurusunda bulunun bu lamer bozuntularına en kısa zamanda ulaşılır.

http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

Samusya adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar üzgünüm ki 2 haftadır sitem hack yiyor :( Şöyle bi durum var ki gerçekten bu hack işi iyice azıttı hani artık bu işi egolarını tatmin etmek isteyenler var.:( Bizde yaptık zamanında ama kendimizi belli etmedik böle ve kendi ülkemizin sitelerini yücelttik.Hacker adam kendisini belli etmez zaten ne yapıosa gizli yapar..

3 4 tane çakal kendilerini hacker zannedip bi şeyler yapıyorlar.ama sonunu düşünmüyorlar.Bütün hepsini kınıyorum burdan insanları haksız yere hacklemeye gerek yok yapıyosan git nerde yapıosan yap neden türkiye de yapıyorsun kendi memlektindeki kendi ülkende insanına zarar veriyorsun..Anlamıyorum anlamıyorum gerçekten internet alemi yavaş yavaş bu 3 5 çakallar yüzünden kirleniyor...Umarım konu yalnış olmamıştır...

Amacım sadece haksız yere hack yemek..Ve kendini bilmez 3 4 çakalın kendilerini bii şey zannetmeleri..Neyse arkadaşlar İçimi dökmek istedim kusura bakmayın..eğer konu yalnışsa silebilirsini kusura bakmayın..

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.

• Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

grdiyan adlı üyeden alıntı

Drupal son zamanlar da gayet ilgimi çeken bir sistem. Bu gece fırsatım olursa mutlaka denemek istiyorum. Temaları da çok hoş...

Mutlaka denemeni öneririm. Ben Drupal'i tanıdığımda hayatım deyişti diyebilirim. Yaklaşık 2 yıldır Drupal kullanıyorum ve yapamadığım site türüne henüz hiç rastlamadım. Üniversite sınavı bittikten sonra facebook , twitter , pinterest, digg gibi sitelerin Drupal ile nasıl yapılacağını ders olarak işleyeceğim blogum da. Sanırım o zaman herkes Drupal'e geçecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al