wmaraci reklam

Kentsel dönüşüm hakkında soru

4 Mesajlar 709 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,

Arsa 1406m2 , içinde 34 daire var. Mutahit 56m2 daire talep ediyor, hesaplaması nasıl oluyor.?

Her katta 4 daire , ikisibrut 140m2 diger ikisi daha kucuk, bizim daire büyük olanlardan bu dedigi m2den verir ise bize 2 adet vermesimi gerekiyor ?

Bu 56yı veren yerine geçen gün başkası geldi dedi ben dükkan yapmam 70-80m2 veririm dedi buna sıcak baktık ama yönetici kafasına göre bunu aramış kimse istemiyor demiş bize sormadan. Bu 56 m2yi verene yönetici ve biri daha var ikisi çok diretiyor adamları ikide bir çagırıp toplantı yaptırıyorlar imza vs. toplamaya çalışıyor bunlar birşey mi karıştırıyor sizce ? Dünde toplantı oldu bir adam getirmişler sözde mütahit ama adam bu 56 m2 veren mütahiti övüyor ona verin vs. Gibisinden.

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Bence fazladan daire ya da para alıyor sizin yönetici hocam. Kim fazladan 20-30 m2'yi istemez ki?
Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Fazladan daire alacak diye biri daha söylemişti apartmandan, artık bende kuşkulandım bir işlet ceviriyorlar ama.

Ben evinde yıkılmasını istemiyorum 3 sene oldu taşınalı evin içine 30a yakın masraf yaptım.

Apartmanın deprem riski yoksa yinede kentsel donusume mi tabi oluyor

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Hocam şimdi kabataslak olarak düşünmeyin. Yapandan yapana fark var . Evet tabi ki 20-30 metre kare mantıklı ancak kullanılacak olan malzeme kaliteleri ve işçiliği ortaya koyduğunuz da farklılıklar ortaya çıkabilir.

2 firmayı da araştırın yaptıkları dairelere bakın kontrol edin , ona göre kesin karara varınız.
Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al