Merhaba arkadaşlar,
Umarım konuyu doğru yere açıyorumdur. Yanlışsa düzeltin beni.

Bir arkadaşım var el beceresi çok iyi. Hobi olarak Naht Sanatı dediğimiz kıl testeresi ile oyma sanatına merak sardı. Ve kendini çok çabuk ilerletti bu alanda. Sanatsal olarak tablolar yapıyor.
Bu arada kendisine ek gelir olsun diye küçük ahşap oyma işleri yapıp satmaya başladı.

Ben dahil olmak üzere bir çok kişi için hediyelik kişiye özel isimlik yaptırdık.
Kendisine nahtsanatii adında bir isntagram hesabı açtı. Bende az az öğretiyorum hesabı nasıl kullanacağını neler yapabileceğini.

İstedim ki ona bir faydam dokunsun. Çok sevdiğim bir arkadaşım çünkü. Hem yaptığı işi tanıtmak istedim, hemde belki burada forumda gerçek ele emeği, el işçiliği ile yapılan ürün almak isteyen olur.

Bir çok kişi eşine hanımına terfi eden arkadaşına masa üstü isimlikler yaptırdı. Evlenen çiftler nikah masası için isimlikler yaptırdı. Kişiye özel ahşap oyma duvar saatleri yaptıran oldu. İnsanların isteğine göre yaptığı işler şekilleniyor aslında. Silüetler yaptı. Size yaptığı bir kaç çalışmayı burada göstermek istiyorum.

İlgilenen arkadaşlar https://www.instagram.com/nahtsanatii/ adresinden arkadaşın çalışmalarına bakabilirler.

Dileyen instagram üzerinden takip edebilirsiniz çalışmalarını.

Her modelin yapılış zorluğu farklı olduğu için fiyatları farklı farklı.