wmaraci reklam
lidertakipci

Kitap önerisi

19 Mesajlar 2.274 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emregurcan emregurcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)
Önerdiğiniz kitaplar var mı? AŞK kitabı istemiyorum,herhangi bir konuda bilgi veren,tarih vb... Akıcı bir anlatım olan kitap olursa çok makbul geçer.

Böylelikle forumun kitap okuyan tayfasını ölçmüş oluruz.

wmaraci
reklam

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
-Silindi-
emregurcan serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Hocam okuduklarımdan önermek biraz uzun sürer. :D Bu yüzden okuma planımda olanları sunayım size;

Aşağıdakiler alışveriş listemde olup parasal sorunları alt ettiğimde alacaklarım :)

Bunların haricinde fantastik seri seviyorsanız Zaman Çarkı serisi (En sevdiğim seridir. 14 cilt biraz uzun ama emin olun değer.), belgariad serisi (5 cilt devam niteliğinde bir 5 cilt daha var (10-15 yıl sonrasından devam eden.), gediksavaşları (sanırım 4 cilt) serisi vb. önerebilirim.

Önerileriniz için teşekkür ederim,içinden alabileceğim kitap olacaktır eminim :))

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
"Mehdix" öneririm gayet akıcı bir kitaptır ama gerçek tarihi yansıtmıyor diyebilirim daha doğrusu gelecekten bahsediyor biraz :)
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
wmaraci

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Film izlemeyi sevdiğim gibi kitap okumayı da seviyorum. Evde çok kitap var. Sanırım 4-5 yıl önce kuzen bir kitap istedi ve verdim. Yalnız öyle böyle kitap değildi. 6 ay mı ne geçti kitap gelecek diye bakarken kardeşine sordum "dedemgile mi ne götürdü" dedi. Sonuç olarak kitap gelmedi. en sevdiğim tarih kitabıydı ve tamamen gerçekler yazıyordu. Siz, siz olun kimseye emanet kitap vermeyin. Verseniz de max. 1 ay sonra getir deyin ve kitabı yıpratmamasını belirtin. Verip de geri gelmeyen kitabım şuydu: http://www.kitapyurdu.com/kitap/kizilderili-katliami/68160.html
Kitap arşivden eksik kalmasın diye Babıali yayıncılığı ve birçok kitapçıyı aradım artık üretilmiyormuş, stokda yokmuş. 1 tane üretin dedim özel olarak :) üretemeyiz dediler. Tarih olarak Bir Hristiyan Masalı da iyi. Çok az sıkılabilirsin. http://www.kitapyurdu.com/kitap/bir-hiristiyan-masali-amp-tarihin-en-buyuk-sahtekarligi/331594.html Seri roman kitaplarını okuma. Anlatım tarzları ve konunun işleyişi hemen hemen aynı oluyor. Ustam ve Ben de güzel. Sarah Jio'nun Böğürtlen Kışı da roman olarak iyi. İskender Pala'nın Babamdan Sonra adlı kitabı çok iyi. Kesin okumalısın. Yine İskender Pala'nın Katre-i Matem ve Efsane'yi kesin okumalısın. NT mağazalarından kitap alma çok pahalı oluyor. Kitapyurdundan sipariş et. Geçen nt den 3 kitap aldım 50 küsür para verdim. Yuh artık. Kitapyurdundan baktım 25 tl ye geliyordu. Googleden araştır en ucuz yeri. Cep boy kitap alma yanlışlıkla.
emregurcan serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Sürekli güncellenmesi gereken güzel bir konu.
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
İn – Sabri Uzun
İkna Odaları – Gülşen Demirkol Özer
Beyaz Zambaklar Ülkesinde – Grigoriy Petrov
Gençlerle Başbaşa – Ali Fuad Başgil
Bu Ülke – Cemil Meriç
Toplum Mühendisi – Fazık Kırkbir
Türkiye’de Askeri Darbeler ve Amerika – Çetin Yetkin

Bunların dışında istersen daha da öneride bulunabilirim. Ayrıca Hayalet Program Daemon romanını da tavsiye ederim.
aeSahin emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

"Mehdix" öneririm gayet akıcı bir kitaptır ama gerçek tarihi yansıtmıyor diyebilirim daha doğrusu gelecekten bahsediyor biraz :)

Listeme ekledim,eğer sıra gelirde okursam size mesaj atacağım :))

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

Film izlemeyi sevdiğim gibi kitap okumayı da seviyorum. Evde çok kitap var. Sanırım 4-5 yıl önce kuzen bir kitap istedi ve verdim. Yalnız öyle böyle kitap değildi. 6 ay mı ne geçti kitap gelecek diye bakarken kardeşine sordum "dedemgile mi ne götürdü" dedi. Sonuç olarak kitap gelmedi. en sevdiğim tarih kitabıydı ve tamamen gerçekler yazıyordu. Siz, siz olun kimseye emanet kitap vermeyin. Verseniz de max. 1 ay sonra getir deyin ve kitabı yıpratmamasını belirtin. Verip de geri gelmeyen kitabım şuydu: http://www.kitapyurdu.com/kitap/kizilderili-katliami/68160.html
Kitap arşivden eksik kalmasın diye Babıali yayıncılığı ve birçok kitapçıyı aradım artık üretilmiyormuş, stokda yokmuş. 1 tane üretin dedim özel olarak :) üretemeyiz dediler. Tarih olarak Bir Hristiyan Masalı da iyi. Çok az sıkılabilirsin. http://www.kitapyurdu.com/kitap/bir-hiristiyan-masali-amp-tarihin-en-buyuk-sahtekarligi/331594.html Seri roman kitaplarını okuma. Anlatım tarzları ve konunun işleyişi hemen hemen aynı oluyor. Ustam ve Ben de güzel. Sarah Jio'nun Böğürtlen Kışı da roman olarak iyi. İskender Pala'nın Babamdan Sonra adlı kitabı çok iyi. Kesin okumalısın. Yine İskender Pala'nın Katre-i Matem ve Efsane'yi kesin okumalısın. NT mağazalarından kitap alma çok pahalı oluyor. Kitapyurdundan sipariş et. Geçen nt den 3 kitap aldım 50 küsür para verdim. Yuh artık. Kitapyurdundan baktım 25 tl ye geliyordu. Googleden araştır en ucuz yeri. Cep boy kitap alma yanlışlıkla.

Kızılderili Katliamı'nı okumak isterim hatta şuan okuduğum kitap bittiğinde ona başlayabilirim okulum çarşamba bitiyor sonrasında uzun bir tatilim var o sürede ne kadar çok okursam o kadar iyi..İstanbul Kadıköy'de yaşıyorum Akmar pasajı'nı duyduysanız orada kitapları çok çok ucuza alıyorum belli bir pazarlıkla da gerçekten güzel fiyatlara kitaplar alabiliyorum.Eğer İstanbul'da yaşıyor iseniz öneririm!.Teşekkür ederim.

serdar01 adlı üyeden alıntı

Sürekli güncellenmesi gereken güzel bir konu.

Adminleri etiketlemek lazım :)

isousluer adlı üyeden alıntı

İn – Sabri Uzun
İkna Odaları – Gülşen Demirkol Özer
Beyaz Zambaklar Ülkesinde – Grigoriy Petrov
Gençlerle Başbaşa – Ali Fuad Başgil
Bu Ülke – Cemil Meriç
Toplum Mühendisi – Fazık Kırkbir
Türkiye’de Askeri Darbeler ve Amerika – Çetin Yetkin

Bunların dışında istersen daha da öneride bulunabilirim. Ayrıca Hayalet Program Daemon romanını da tavsiye ederim.

Güzel kitaplar önermişsiniz,teşekkür ederim :)

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Ruh Adam - Hüseyin Nihal Atsız
Bozkurt - Hüseyin Nihal Atsız
Suç ve Ceza - Dostoyevski
emregurcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

Kefaret adlı üyeden alıntı

Ruh Adam - Hüseyin Nihal Atsız
Bozkurt - Hüseyin Nihal Atsız
Suç ve Ceza - Dostoyevski

Oooo "ATSIZ" lardan :)
Yaman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al