wmaraci reklam
lidertakipci

Kız arkadaşımın doğum günü şiir lazım

14 Mesajlar 1.647 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Bende zamanında çok güzel şeyler yapmaya çalıştım. Konunuz bana maziyi hatırlattı ve kısa bir şekilde açıklama yapmak istedim. Sözlerim sizi kırmasın, yanlış anlaşılmasın. Düşüncelerinizi ve hayatınızı doğru kararlar alarak devam ettirmeye çalışın. Zaman en kıymetli hazinemizdir. İyi değerlendiremediğiniz sürece "keşke" demekten kendinizi alıkoyamazsınız. :norespond:

Örnek konu(web sitesi-anonim olarak link atmıştım);
  1. Web sitesi olarak güzel bir şey yapayım demiştim. Bilgisayar kullanımını iyi bilen biriydi. Bu yüzden böyle bir şey yapmayı tercih etmiştim. Web sitesi 5-6 sayfadan oluşuyordu. Net hatırlamıyorum sayfa sayısını. Sonraki Sayfa butonuna tıkladığında ise domain değişiyordu. :) Domainde ise benim sözlerim yer alıyor.

Sevdiğim kişi için hiçbir yazarlık ve edebi bilgim olmadığı halde içimden geçenleri anlatan 64 sayfalık bir kitap yazdım. Tek basım yaptırdım ve sadece onda var şuan. Bende word hali mevcut. Yazdıklarımı okuyorum aklıma geldikçe, canım sıkıldıkça. O kadar anlamlı ve içten yazmışım ki sizlerle de paylaşsam beğeneceğinizden emin olurum. Fakat kişiye özel olduğu için bunu yapmam doğru olmaz.

1. Yukarıda da belirttiğim gibi. Bu konu hakkında forumda aktif bir bilgi sağlamadım. Çünkü foruma bakacak çok fazla vaktim yoktu. :)

Evinin önüne beğendiği çiçek türlerinden bir buket yaptırıp kısa bir not yazdım. Gittiği yerde, oturduğu kafede, yaptığı işte önüne hep boş kağıt koyulmasını sağladım. Aslında bu kağıt boş değildi. Görünmez kalem yazılmış notlar vardı. Gel zaman git zaman artık akıl etmiş olmalı ki ışık tutarak yazıları okumuş. Sonrasında kendimi ifşa ettim. Bu zamana kadar benim kim olduğumu bilmiyordu ama en yakınındaydım. Güzel bir ilişki ile başladık. Çok güzel vakitler geçirdik..

Şuan da ne mi oldu? Koca bir hiç.. Yaptıklarım ve yaşadıklarım bir anı olarak kaldı.. Belki de karşımda ki doğru kişi değildi. Belki de benim hatalarım yüzünden artık biz diye bir şey kalmadı. Demem o ki, kişiyi iyi seçin. İçinizden geldiğince davranın ve kesinlikle "keşke" dememek için uğraşın, ileride pişman olacağınız ve üzüleceğiniz bir durum olmaması için.. :)

wmaraci
reklam

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
https://www.antoloji.com/gozlerin-istanbul-oluyor-birden-siiri/

mhrersoz mhrersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen, Blogger
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
1.
ellerini bulsam gözlerin kayboluyor.. NEFESİNİ ALSAM seni yaşatamazdım ki, düşünüyorum ondanda vazgeçiyorum, anlamsız boş cümlelerle dolduruyorum satırlarımı, yine elimde kalemin aklımda sen birde doğum günü hediyen, ben ona sarılıyorum oda bana anlıyoruz birbirimizi işte, günleri sayıyorum haftalara yetişiyor derken aylar ve yıllar hiç boş geçmiyor bir resmin çerçevesinin içinde iki beden..

2.
o'na göre bugün
o'nun doğum günü
oysa benim için hergün
güneşten önce o doğuyor

3.
Bugün bir meleğin doğum günü
Canım doğum günün kutlu olsun
Sevdiğime şahit tut bu günü
Hayatın daima mutlu olsun
Unutmadım tanıdığım o günü
O gün tanışma günümüz olsun
Sabah güneşle doğdun o günü
Durdukça dünyan güneşli olsun
Sen hep aklımdasın günler günü
İsmin kalbimde düğümlü olsun
İlan edeyim o günü aşıklar günü
Yedi ocak aşıklar günü olsun

Tarihi değiştirsin vb. daha çok bulunur hocam.

Mahir Ersöz - Kişisel Blog
mahirersoz.com

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
https://www.antoloji.com/mutlak-seveceksin-siiri/
https://www.antoloji.com/geri-gelen-mektup-siiri/

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al