lostyazilim

Kızımın avize sevdası

2 Mesajlar 524 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KeremYknd KeremYknd Global Warming Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 95 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,erkek kuşum 2 yıldır bizimle.Bende bir dişi alayım dedim.Kuşlar için ağaç dalı dinlenme tesisi yaptım.Erkek kuşum o dalda güzel güzel vakit geçirirken kızım ise avizeye çıkıyor.Yere sofra serdiğimiz için ve kuşlar dışkıladığı için bu durum hiç hoşumuza gitmiyor.Kızı alalı 1 ay oldu veya olmadı.Sizce ne yapmalıyım ?

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Üzerine eline alıştır ama sevecen bir şekilde ürkütme, üzerine alışınca gider o huyu. Kuşların da karakterleri vardır benim rahmetli kızımda kartonpiyer yiyordu mesela. En pahalısından kalsiyum taşı kalamalar kemiği alsamda oraya gidiyordu.

Eski sahibi bebekken alıp sonradan bırakmıştı. Ben sahiplenmistim. İnsanlara karşı çok güvensizdi fakat ben sahiplendiğinde 2 yaşında olmasina ve başlarda beni ısırmasına ve kemirmesine ragmen yılmadan uzun bir müddet dostluğumuz sonucu üzerime alıştırmıştım. Kartonpiyere gitmiyor üstümden de inmiyordu. Evde gezerken omzumda olmadığinı anladığım günler bir boşluk hissediyordum. Kısaca bir bağ kurun.

Eşli kuşlarda bağ kurmak zordur fakat içten samimi olursanız onlar bunu anlıyor. Onlar da size samimi olacaktır
ASametYildirim mxaksoy KeremYknd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al