wmaraci reklam

Konuları Üste Taşınması Hakkında Düşüncelerim

2 Mesajlar 305 Okunma
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3617
  • Beğeniler 1125 / 1124
  • Ticaret 73, (%100)

Merhabalar,

Elbette premium üyelikler alınıyor, konular üste taşınıyor ama forum istatistikleri sürekli aynı konularla dolu. Yeni açılan konular maalesef hiç oluyor, aynı zamanda mesaj yazıldığında da direkt forum istatistiklerinde çıkması yerine kendi kategorilerinde yükselseler olmaz mı acaba? Ticari forum olması benim olduğu gibi birçok kişinin hoşuna gidiyor, çok fazla emek verip ekmek yiyen var ama bu şekilde de maalesef devamlı aynı konuları gördüğümüzden sıkılıyoruz.

Arkadaşlara karşı hiçbir saldırıda bulunmuyorum, yanlış anlaşılmasın. Fakat forum istatistiklerinde aynı ticari konular dikkatimi çekmeyince her yenilediğimde sürekli aynı konuları görüyorum. Bu durum hakkında bir düzenleme yapılacak mı @Pasa ve şimdi fark ettim, etiket yaparken bu şekilde https://prnt.sc/hSnq5AsOGSP2 görünüyor. Ufak birkaç düzenleme ile bence forum tadından yenmez bir hâle gelir.

Saygı ve sevgilerimle.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Tevfik (10.04.2022 12:49)

Webongun

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Webongun Webongun WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2022
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

bu görüşünüze katılıyorum bununla ilgilenmeleri gerekiyor gerçekten.

konumu yukarı kaldırıyorum yada ne bileyim yeni bir konu açıyorum açmama rağmen 10 saniye sonra konularım kayboluyor yükseltmeme rağmen yine kayboluyor hep reklamlar öne çıkıyor böyle bir sistem olmazki 

forumun aktifliği bile yok görünüyor bu şekilde girenler bakıyor hep aynı konu aynı mevzu boş yani böyle.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al