wmaraci reklam

KralShelle Teşşekürü Borç Biliriz.

2 Mesajlar 527 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Öncelikle bu yazı dogru yere mi yazıyorum onu bilmiyorum. Yönetimden yanlış yerde ise özür dilerim.
Geçtiğimiz günlerde host lazım oldu saolsunlar. Ahmet Bey Ve Koray Bey den hiç sorunsuz sağladılar hostu. Ve işin açıkçası piyasada bilinmeyen firma olduğu için çekincelerimiz vardı. Sitelerimiz kapanacak mı yada ne zaman sorun yaşarız diye. Ama 2 aydır hiçbir sorun yaşamadık. Ve müşterilerimizi kendilerine taşıma kararı aldık. Keza çoğu müşterimiz çekimserdi. Ama ilgi ve alakalarından dolayı Ayriyeten teşşekürü borç biliriz. Keza Hem taşımada hem tema konusunda ve yazılım dahil bir çok konuda hiç sorunsuz yardım ettiler. Destek hatlarına yazdıgımıız gibi anında dönüş aldık basit sorunlarımızda bile.Keza Bazen bize ulaşamayıp kendilerine ulaşan müşterilerimizde memnun bu durumdan.

Keza hız konusunda da sorun yaşamadık.
Bunları yaparken dedikki 1 irc sunucu açalım sunucuyu açarken piyasada bilinen firmaları inceledık görüştük hemen hemen benzerdi çoğu irc konusunda da Kralshell ile çalışalım dedik madem memnunuz. Saolsunlar 2 haftadır sunucumuz açık sorunsuz bir şekılde hizmet vermekte keza unreal.ircd dosyasını silmemize ragmen anında yenisini sundular ve duzelttiler.

Burdan Ahmet Beye Teşşekuru borç biliriz. Aslında pek tanınmamıs bir firma ama gerçekten işlerini severek yapıyorlar.
Firmayi Bilmeyenler için adresi: https://www.kralshell.net/

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Ek olarak bugune kadar kurumsal görunen tostçulardan çektim hep. buraylada çalışırken acabalarım çok oldu başlangıçta sonraları gerçektende emeklerini görünce her ticket ıma anında cevap vermelerını görünce gerek whatsapptan gerek sitelerindeki online desteklerınden hep hızlı cevaplar ve cözümler aldım. Bu yüzden de burayla çalısmaya başladım. Memnunum ve bazen küçüklere de destek verilmesini düşünen biriyim. şahsım olarak. Keza firma sahibini de whatsapptan konuşmalardan tanıdım. Onun haricinde bağlantım alakam da yok. Buraya da açma nedenim içimden geldi bir çok forumda da paylaştım bunu.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al