Kredi Notu Arttırma

14 Mesajlar 1.907 Okunma
smmexpress

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Merhaba, kredi kartı almaktan başka çareniz yok. Kredi kartı alıp kullanırsınız, ekstreniz kesildiğinde son ödeme gününe kadar beklemeden biraz fazla ödeyerek yükseltebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse 300 ise kart ekstreniz 320 yatırın.

wmaraci
reklam

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
Kredi kartının borcu ayın 15 indeyse siz 1 hafta önce borcu yatırın bankanın gözünde itibarınız yükselir bu adam parasını düzenli ödüyor der. 3-5 ay boyunca böyle ödeyin. Onlar arar zaten limiti yükseltelim mi diye

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam bir yerden 2000 tl borç bulunardından TEB banka gidin ve Nakit blokeli kredi kartı istiyorum dediğiniz zaman 2000 Tl nize bloke koyarak size 1500 cıvarlarında kredi kartı verecekler.

Ardından 3-4 ay Asgariyi DEĞİL hepsini ödeyerek bu kartı düzenli kullanın ve sonra gidin TEB Bankasına “Ben bu kapatmak istiyorum” deyin ve kartınızı kapatıp Bloke koydukları Nakiti Alın
Şimdi karşınızda iki seçenek var

A: Maaşınız hangi bankaya yatıyorsa gidin 2000 TL’yide yatırın hesabınıza ve o bankadan kredi kartına başvurun.VERECEKLERDIR.

B:Maaşınız yok ise gidin işbankasına orada hesap açın parayı yatırın ve Hesap açtığınızda (Temsilci zaten size sormadan yaparda yapmaza diye ) Kredi kartı istiyoru dediğiniz zaman VERECEKLERDİR.

*2000 TL’yi de TEB deki kredi kartınızdan o 2-3 aylık sürede 600-700 Takla atarak Borç aldığınız yere ödeyin.

Bu Yöntemi hem seneler önce kendim uyguladım hemde yeni yeni intenette okudum

Şuanda Maximum kartım 3000 limitli ve asgari ücretliyim
balporsugu

kişi bu mesajı beğendi.

balporsugu balporsugu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)
şöyle yapman gerekiyor kredi notunu arttırmak için git bir bankada hesap aç 300 lira yatır ve 300 liralık bir kart iste o 300 lirayı ipotek koysunlar üstüne.2 ay sonra çekersin parayı bu 300 liralık kredi kartındanda her ay 50 tl lik harcama yap ve geri yatır o parayı.istiyorsan nakit cek geri yatır.bu şekilde 5-6 aya kadar 1200 leri bulursun.1200 puanla kredide çekebilirsin.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al