wmaraci reklam
lidertakipci

Kredi notu hakkında

18 Mesajlar 1.479 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Yillardir sitelerde sacma sapan bilgilere yer veriliyor. Her bankacı farklı birsey söylüyor. Kredi notum 1075 ve bir türlü kredi çıkmıyor. Gecmiste kredi kartim yapilandirmaya düştü ve yapilandirip 2 seferde kapattım borcunu ama yasal takip falan yok. Suan kredili mevduat hesabi kullaniyorum 3 aydirda düzenli ödüyorum. Ama hala kredi alamıyorum. Kimisi kredi notuna bakmak bile kredi notu dusurur gibi sacma bir bilgi verdi. İsin adabi birileri beni aydinlatirsa veya püf noktasi varsa sevinirim. Adam gibi güncel bilgi bulamadım malesef

mail: barisdogaan@gmail.com
wmaraci
reklam

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
benimde öyleydi. Geçen sene iş bankası yapılandırmaya soktu, 18'e kadar sicilimi bozdu. Banka'dan tanış biri bulabilirsen sicilini bir kontrol ettir + sigorta istiyor çoğu banka

Kredi mi ? Kredi Kart'ımı ?
6 ay sigortalı bulunduğunda kredi çekebiliyorsun

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Son 1.5 yılım aktif sigortalı ve halen sigortaliyim ne kredi ne kredi kartı. Bankaciyla görüştüm samimi degilim ama kredi alamayacagimi söyledi. Garanti bankasiydi aradan 1 yil gecgi ama takip falan yoktu sorgulattim kac kere . Bordri ile gittim hatta bir kac bankaya 6. Ayim doldugunda yine birşey olmadı. Ondan sonrada gitmedim hepside not dedi

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Minimum 1300 olmalı.. Bazı bankalar 1400 üstü bile isteyebilir. Bu arada kredi notuna bakmak düşürmez ama cepten, bankadan vs.. her talep ettiğin ve red gelen kredi puanını düşürür. Kredili mevduat hesabını 3 aydır kullanıyor olman çok fark etmez. Kredi puanını en çok kredi kartı etkiler, kredi kartın var mı? Eğer yoksa herhangi bir bankaya git ve durumu anlat, kredi puanını yükseltmek istediğini bunun için de limiti az da olsa bir kredi kartı istediğini söyle, büyük olasılıkla az limitli bir kredi kartı verirler. Yalnız öyle 2, 3 ayda çok bişi farketmeyecektir. Asgarisini ödemen az puan getirir, tamamını yatırman biraz daha fazla puan getirir.

wmaraci
wmaraci

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Bu konuda bildiğim tek şey, kredi başvurularında ret cevabı aldığın her işlem puanı düşürüyor.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Kredili mevduat hesabim akbankta arti para hesabi son 2 yıldır kullanıyorum ama duzensizdi odemeleri son 3 aydirda asgeri ödeme yapıyorum. Dedigim gibi kredi kartim vardi kapattirdim yapilandirma ile. Ve zorlanmadan geciktirmedende odedim kapattim. Bankaya gittigimde hicbirsey alamayacagimi soyledirler 2 ay önce. İnternet basvurularim hep red olara döndü calistigim bankalar bile. Ama maasi elden alıyorum. İnsanlarin deli givi borcu var notu yerlerde surunurken onlara kredi cikmasi şaşırtıyor beni

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
Maaş'ı elden aldığın için olabilir. Maaş kartın olsaydı alırdın. Az daha sabredin hocam af geliyor zaten :D

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Yapılandırma yaptırmış olman büyük sorun, uzun bir süre kredi alamazsın.

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Bu konuda bildiğim tek şey, kredi başvurularında ret cevabı aldığın her işlem puanı düşürüyor.

İsin komik yani garanti bana ben çalışmıyorken asgeri ucrete zam olmamisken 1600 liralik kart göndermişti ve ben bastırmıştım. Akbankada o siralar bir firmada ise başlarken maas hesabı actirip arti para istedigimi söylemiştim. Arti paraya o kadar basvurmama ragmen onaylanmamisti ama maas hesabi actirip ve hic bir maas yatmadan arti para otomatik tanimlanmisti hesabima

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

ChesterFiel adlı üyeden alıntı

Maaş'ı elden aldığın için olabilir. Maaş kartın olsaydı alırdın. Az daha sabredin hocam af geliyor zaten :D

Suanki durum malesef öyle. Kredi kartini akilli kullansam boyle olmazdi 😁

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al