lostyazilim

Kulaklık Önerisi

14 Mesajlar 1.336 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dost1313 dost1313 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 6 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
KZ-ED2 yurt dışından 20-30 tl aralığından getirtebilirsin. Sağlam kulaklıktır. Bass kalitesinin çok iyi olduğu söyleniyor. Fakat benim dinlediğim müziklerde bass önemsiz olduğu için ve dinlediğim modlarda bassı kıstığım için bass kalitesi ile ilgili kişisel yorum yapamayacağım.

wmaraci
reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Yabancı rock müzik dinliyorum öyle diyeyim.

Adından da belli değil mi zaten :) Ben de rock dinliyorum. Ancak şu anda kullandığım kulaklıklar gitarın sesini hiç kaliteli vermiyor. Bu kulaklık rock için uygun mudur sizce?

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

ismail adlı üyeden alıntı

Adından da belli değil mi zaten :) Ben de rock dinliyorum. Ancak şu anda kullandığım kulaklıklar gitarın sesini hiç kaliteli vermiyor. Bu kulaklık rock için uygun mudur sizce?

Gitarın solo kısımlarını özellikle dinleyip haz aldığimdan kaliteli verdigini söyliyebilirim. Ne kadar kaliteli derseniz fiyatına göre çok çok kaliteli veriyor.
Bir örnek vereyim
Çok sevdiğim japon rock grubu MIYAVI'nin Fire bird parçasının 1dk 50.sn de başlayan solo gitarı iliklerinize kadar hissettirir mesela.

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Gitarın solo kısımlarını özellikle dinleyip haz aldığimdan kaliteli verdigini söyliyebilirim. Ne kadar kaliteli derseniz fiyatına göre çok çok kaliteli veriyor.
Bir örnek vereyim
Çok sevdiğim japon rock grubu MIYAVI'nin Fire bird parçasının 1dk 50.sn de başlayan solo gitarı iliklerinize kadar hissettirir mesela.

Şu anda söylediğiniz müziği dinlerken bile kafam gidiyor şu an kullandığım kulaklıktan dolayı :) Bu arada beğendim bu müziği. Ben daha karışık, ağır müzikleri dinlediğimden dolayı kafam pilot oluyor. Bu kulaklıkla ilgili çok övgü aldım şimdiye kadar. En kısa zamanda almayı düşünüyorum. Teşekkürler ederim bilgilendirdiğiniz için.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al