wmaraci reklam

KurdHackTeam 3 sitemi hacklemiş

6 Mesajlar 1.292 Okunma
smmexpress

abdulkerimbakir abdulkerimbakir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 69 / 46
  • Ticaret 5, (%100)
KurdHackTeam grubu 3 sitemi hacklemiş. şimdi bunlara söylenecek tek söz
"Canı yanan sabretsin; can yakan da yanacağı günü beklesin" dur. ama şunu da söylemek istiyorum. Bazı türk ve kürt hacker grublarının karşılıklı ırkçılık çalışmalarının bir ürünü olan bu hackleme işleri bu ülkedeki türk/kürt kardeşliğine zarar vermeyi hedefliyor..

ama farkdemedikleri bir şey var ki bu ülkedeki türk ve kürtler ırkları sebebiyle değil dinleri sebebiyle kardeştirler. Yani Allah'a inanan, O'ndan hakkıyla korkan müslüman türk ve kürtler kardeştir.

Nasıl eline silah alıp dağa çıkanın kimliğine bakmadan terörist diyorsak, bilgisayar başına geçip Allah'tan kormadan insanların emeğini çalan kişilerin de kim olduğuna bakmadan bunun hesabını Alemlerin Rabbi huzurunda verecektir diyorum.

son sözüm ilk cümlemle aynıdır.

Canı yanan sabretsin; can yakan da yanacağı günü beklesin
rkorkmaz anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
İlk defa duydum bu gurubu google da ilk sırada http://www.zone-h.org/archive/notifier=KurdHackTeaM buraya attı beni... doğruysa eğer bir çok siteyi harcamışlar.. sanırım hack değilde basit index atma olayı.

İndex'lerine baktım sanırım güney dekinden bahsediyor. indexteki video ve yazılara bakarsak suriye kökenli sanırım..

yedeği vardır sende yükle izinlerini kontrol et tekrar başına gelmez.. hem sende kendi açıklarını öğrenmiş oldun bu sayede..

abdulkerimbakir abdulkerimbakir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 69 / 46
  • Ticaret 5, (%100)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

İlk defa duydum bu gurubu google da ilk sırada http://www.zone-h.org/archive/notifier=KurdHackTeaM buraya attı beni... doğruysa eğer bir çok siteyi harcamışlar.. sanırım hack değilde basit index atma olayı.

İndex'lerine baktım sanırım güney dekinden bahsediyor. indexteki video ve yazılara bakarsak suriye kökenli sanırım..

yedeği vardır sende yükle izinlerini kontrol et tekrar başına gelmez.. hem sende kendi açıklarını öğrenmiş oldun bu sayede..

şimdi bir araştırma yaptım. bazı host firmaları wordpresse yönelik bir saldırı için uyarı maili göndermişler. sanırım wordpresse yönelik birşeyler yapmışlar. onların bir planı varsa Allah'ın da bir planı var. ne diyelim. aynen öyle oldu.

PendikMedya PendikMedya www.medyapendik.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 29 / 8
  • Ticaret 1, (%0)
Benimde 5 sitemi hacklediler. Sürekli değiştiriyorum kontrol ediyorum ama haftada 1 hackliyorlar.

Anlamadım gtti.

http://www.alokorkuevi.com
wmaraci
wmaraci

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
hacker falan değil bunlar bildiğin lamer anca açık bulur index atarlar

Kuva-i Kafsinkaf

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
:D TürkHackTeam olunca birşey Olmiyor KurdHackTeam olunca sorun oluyor arkadaşlar çocuk çocuk işler yapmayalım bence konu eski ama gözüme çarptı olgunlaşın biraz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al