lostyazilim

Kuzey Erdem Yasal Süreç Başlatacağım. Detaylar ve Fikirleriniz!!

34 Mesajlar 5.445 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BakiKala BakiKala Editör & Makale Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Konuya destek veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Öncelikli adım olarak tüm kanıtlarımı kişinin asıl ticaret yaptığı *** sitesinde sundum ve kişi süresiz uzaklaştırma aldı.

Yasal süreç için gereken araştırmalarımı tamamlayıp, uygun ise yasal süreci başlatacağım.

birsevda cenkkaraca

kişi bu mesajı beğendi.

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.
wmaraci
reklam

cenkkaraca cenkkaraca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Üretici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba bu şahısla ne yazık ki kız arkadaşım da çalıştı, kendisi 1 ay makale yazdı ancak insanları dolandıran birisi olduğunu ögrendik malesef. Agresif tavırları ve insanları suçlaması ile birçok kişiyi üzdüğünü düşünüyorum. Kesinlikle belli bir sözleşme olmayan makale yazma işine girmeyiniz.

Ayrıca esas adının SALAHİTTİN TANER GÜNAL olduğunu ögrendim. Hatay doğumlu sanırım. Yasal süreçte sikayet etmek isterseniz bu ismi kullanabilirsiniz.

İşbu mesaj yasal olarak aykırı olmayıp bir şahsın ad ve soyadının paylaşılması serbest bir eylemdir.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Ben hakkımı isterken bu şahıs beni tehdit etti.
üstelik bu kişi ***da aktif olarak satış yapan ve toplu halde makale alış verişi yapan birisi.

Aynı zamanda KuzeyErdem ile alakalı birçok kişi bana ulaştı birçok kişinin parasını ödememiş bu şahıs. Yalancının mumu yatsıya kadar demişler.
Birçok kişi bu adam büyük işlerle uğraşıyor diye ses çıkarmıyordu.
Fakat sanırım foyasını ortaya çıkaran ben oldum.

Kuzey Erdem ( Salahattin Taner Günal ) isimli kişi en son konuşmamızda beni tehdit etti. Ben mersinliyim. Konuşmasında üstelik ses kaydıda duruyor.
beni mersinden kaldırtacağını söyledi :) üstelik nereye şikayet edersen et dedi ve beni engelledi. Ardından ben kanıtlarımı ***da paylaştım akşam gerekli kanıtları ekliyeceğim gibisinden yorum yazdı ***daki konuya akşam oldu elinde 1 kanıt yok tabiki süresiz olarak uzaklaştırıldı. Ardından whatsapptan engelimi kaldırmış beni arıyor bende açmadım tabi ki.

Hak yiyenin asla yanına kalmaz arkadaşlar.

Umarım ileriki zamandalarda bu konu google de index alır, Kuzey Erdem yada kuzeyerdemm isimli kişi ile kesinlikle çalışmayın. Makale işleri yapan bir şahıs birçok kişinin parasını ödemedi. Bu şahsın gerçek ismi Salahattin Taner Günal'dır.

Ayrıca bu arkadaş kuzey erdem ve salahattin taner günal kişilerinin farklı olduğunu söylüyor bana kuzenim demişti salahattin taner günal için.

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Aynı zamanda kuzeyerdem ile alakalı *** konusuna göz atmak isteyen olursa buradan ulaşabilir.

https://www.***.net/cozumlenmis-sikayetler/1903654-kuzeyerdem-kullanicisi-odememi-yapmiyor.html

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al