lostyazilim

Kyk yurt kapanması

5 Mesajlar 2.501 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Selam arkadaşlar, kyk yurdunda kalıyorum. Yurt kapanacak muhabbeti dönüyordu, gittim güvenlikle konuştum bütler haziran 15te başlıyor ve yurtta haziran 15te kapanacakmış, dolap anahtarımı teslim etmem gerekiyormuş, yatağımıda aynı şekilde, eğer eyşalarımı da almazsam odamdan onlarda çöpe gidecekmiş, okuduğum şehirde eşyaları taşımaya yerim yok. bizi okulun içindeki kampüste bulunan yurda kaydırmak istiyorlarmış iyide dünyanın eşyası var ben bunları yanlız nasıl taşıyayım? açıkçası devlet yurdu dedik bizi ortada bıraktı desem yeri var, kendi evimede taşıyayım desem 8-9 saat uzaklıkta. bunu çözmenin başka yolu yokmudur?

wmaraci
reklam

Mad Mad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad V** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 234 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam geçmiş olsun.Esyası az olan arkadaşlardan yardım isteyebilsiniz.Yada eşyaları taksit taksit taşıyabilirsiniz.

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Kardeşim yurt kapanmaz. Şöyle ki, yaz tatilinde yurtlar mazeretsiz öğrenci barındırmıyor. Eğer bir yaz okulun, stajın vb durumların varsa belgeyle ispat edebileceğin kalmaya devam edersin.

Olası bir tadilat durumunda yurt öğrencileri aynı şehirde yer alan farklı bir Kyk'a aktarılır barınmak üzere. Daha üstdüzey durumlar var mı bilmiyorum ancak güvenlik yerine memurlara danışmanı tavsiye ederim.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Yurt kapanır bulundugun ilde nöbetçi yurt bulunması zorunludur. Oraya tasıyabilirsin. benim istanbul ilk senemde bilmiyordum bütün esyalarım çöpe gitti hiç acımazlar ne var ne yok atarlar demedi deme.

wmaraci
wmaraci

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
Okullar tamamen kapanmadan KYK yurtlarında devir-teslim gibi bir durum olamaz. KYK Devlet yönetimi altında olan bir kurum/kuruluş olduğu için bunu yapmaları imkansız.

Şuan bir devlet kurumunda çalışıyorum ve 20 yıldır kurum binasının yıkılıp yeniden yapılacağı söyleniliyormuş...

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al