freelance iş ilanları

LG 29UM68-P 29" 5ms Ultra Wide IPS Monitör Alıyorum..

3 Mesajlar 767 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)
Merhaba arkadaşlar..

Görselleri:

Özellikleri:

Ürün fiyatı ort. 1100 TL

Neden bunu almayı düşünüyorum:
Kod yazarken, photoshop kullanırken ekstra paneller olunca ekrana sığdırmak çok zor oluyor. Kısacası geniş ekran denemek istiyorum.
İnternette oldukça yorum okudum, "günlük kullanım için uygun değil", "youtube videoları sağ solunda siyahlıklar çıkıyor" vs.vs..
Bunları pek kafaya takmıyorum. Benim için gözardı edilebilir.

Bunu almayı düşünüyorum fakat hala içimde "yapma ömer bak altta çok güzel monitörlerde var illa geniş almana gerek yok" sesi de yok değil. :D

Bunun dışında "HP T3M86AA 27" 7ms (VGA+2xHDMI) Full HD IPS Led Monitör" monitörde var. Bunu da düşünüyorumdum ilk başta ama listeden çıkarmamın nedeni birazcık 7ms olması ve oyuncular için kullanıma hiç uygun olmamasıydı. En azından yukarıda ki monitör oyun için çok daha iyi.

Daha önce bir konu daha açtım. Başka monitörlerde tavsiye edildi ama gönlüm LG geniş ekran tarafında. Kısacası sizce alayım mı? Almayayım mı? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Teşekkürler..

Haaa keşke paramız olaydıda 2500 TL olan LG 34 inç 144hz her özelliği olan ekranı alabilseydik ama o paraya gidip başka şeylerde alınabilir tabii.. :)

wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
https://wmaraci.com/forum/konu-disi/yazilimcilar-icin-monitor-tavsiyesi-444504.html şu konuda Sinan bir monitör tavsiyesinde bulunmuştu, incelemeni öneririm. Bende çok geniş ekran almayı arzu ediyorum ama henüz detaylı bir araştırma yapmadım bu yüzden beklemedeyim.

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

https://wmaraci.com/forum/konu-disi/yazilimcilar-icin-monitor-tavsiyesi-444504.html şu konuda Sinan bir monitör tavsiyesinde bulunmuştu, incelemeni öneririm. Bende çok geniş ekran almayı arzu ediyorum ama henüz detaylı bir araştırma yapmadım bu yüzden beklemedeyim.

Sinan bey'in tavsiye ettiği monitör HP idi.

Bu konunun altında şunu da yazdım:
"Bunun dışında "HP T3M86AA 27" 7ms (VGA+2xHDMI) Full HD IPS Led Monitör" monitörde var. Bunu da düşünüyorumdum ilk başta ama listeden çıkarmamın nedeni birazcık 7ms olması ve oyuncular için kullanıma hiç uygun olmamasıydı. En azından yukarıda ki monitör oyun için çok daha iyi."

İşte bende satın alma evresinin en sonuna geldim artık birisi "yürü be koçum şunu al çünkü.." dese alıcam kurtulucam :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al