wmaraci reklam

Lisedeyken Havalı Olmak İçin Napardınız ?

24 Mesajlar 2.824 Okunma
wmaraci reklam

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
Derslerinde başarılı oldun mu, insanlar senden ders anlatmanı, not vermeni, kopya vermeni bekler. Eğer sen bunları yaparsan, birçok kız senin etrafında olur, biraz tatlı sözle, iyi bir giyimle acayip havalı olursun emin ol.
LeventPOLAT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)
ben genelde süt çocuğu ayağına yatıyordum sonrada hareketlerimle süt olmadığımın anlaşılmasını sağlıyordum ilginç geliyordu ama şimdi :D çocukca geliyor

ayrıca o inekler bizden iyi yere gelebiliyorlar

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için

LeoneKG LeoneKG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 55 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam böyle şeylere gerek yok emin olabilirsin. Arkadaş çevrenin büyük olmasındansa, hakikaten arkadaşım diyebileceğin insanlar edinmeye çalışmalısın bence. Zira çarsı da ya da başka bir yerde tanınır olmak sana en fazla isim yapma şansı verir. Ancak bir işin düştüğünde arayınca o işi yaptırabileceğin adamlar olacaklar mı bunlar şüpheli. Aynı şey onlar içinde geçerli. Onlar seni aradığında sen bütün zahmetlere katlanıp işlerine yardımcı olacak mısın? En basiti böyle düşün. Arkadaşlık değil tanışıklık istiyorsan eğer, o zaman kendi ilgi alanların dahilinde bir çok etkinliğin olduğuna eminim. Bunları kovalayabilirsin. Ya da tribüne çıkmaya başlayabilirsin...
Ama kendinden ödün vermeden, bu kadar çok şey kazanabilir misin bilmiyorum ki yaşın daha çok genç. Belki bende gencim ama tecrübe katsayım seninkinden fazladır neticede.

Çok laf ettiysem k.bakma. =)

LeventPOLAT LeventPOLAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** P**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 161 / 20
  • Ticaret 9, (%78)
Adam havalı olmak için ne yapardınız diye sormuş , Ne yapmam lazım'mı demiş yorumları okudumda gerçekten anlamsız şeyler :)

Ben lise1'im okulun ilk günü arabay'la gitmiştim bizim mahalle'li çocuklarla 3 kişiyiz aynı okuldayız , Araba dediginde Bmw E30 , Fakat biraz eski kasa olanlardan Neyse konuya gelelim ..

Belki o gün havalı sanacaktım kendimi ama daha ilk gün'den çok garip birşey oldu , Dönerken duvara sürttürdüm gelen geçen gülüyordu cam'a tıklatıyorlardı , Okul çıkışı güzel bir çıkış yapmıştım patron'un kim oldugunu göstermem gerekirdi ve yaptım , Bi el freni çekip bi döndüm ordan herkezin ağzı açık kaldı , Ama çok saçma birşey yaptıgımın farkınada varmıştım sadece birden cesaret işte .

Tabi arabanın yan kapısı çizik, Eve gittigimde babamdan çok azar işitmişdim oy oy :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al