wmaraci reklam

Mahfoldum ...

39 Mesajlar 4.131 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
SeoHan sağolasınız dicek bir şey yok

wmaraci
reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Meslek nedir? Ne iş yapıyordunuz? Kaç yıl çalıştınız daha önceki şirkette?(belki borcunuzu kapatacak tazminat öderler)

Eğer web dillerinden çok iyi anlıyorsanız burada iş arayanlar oluyor, onlarla iletişime geçebilir veya siz yeniden iş arama konusu açabilirsiniz.

Geçmiş olsun. Umarım bir daha yapmazsınız.

kişisel bloğ • tevfik.org

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Meslek nedir? Ne iş yapıyordunuz? Kaç yıl çalıştınız daha önceki şirkette?(belki borcunuzu kapatacak tazminat öderler)

Eğer web dillerinden çok iyi anlıyorsanız burada iş arayanlar oluyor, onlarla iletişime geçebilir veya siz yeniden iş arama konusu açabilirsiniz.

Geçmiş olsun. Umarım bir daha yapmazsınız.

Malesef tam olarak şu mesleğim var diyemiyorum. Benim durum biraz karışık uzun bi sure gurbetçi olarak çalıştım istanbulda o yuzden pek saglam bir iş edinemedim gelirdim 8 ay 9 ay en fazla 10 calisirdim memlekete geri gidiyodum her defasinda ayri bir ise gittim evlendikten sonra istanbula tasindim 2 senedir kargo firmasinda calisiyordum tazminat vereceklerini zannetmiyorum web dilindede elle tutulacak bir bilgim yok hep hazir scriptler wp gibi platformlar kullandım .Yapmayi aslen ve katiyen düşünmüyorum zaten.

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
2 yıl sigortan var ise mutlaka alırsın tazminatını çıkarttılar ise, işçi mahkemeleri yardımcı oluyor. Kesinlikle gidip bilgi al. Yaklaşık 6-8 bin arası alabilirsin, net olarak bir öğren.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

UcakSavar UcakSavar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 106 / 45
  • Ticaret 13, (%92)
Kardeşim Geçmis olsun, Her işte bir hayir vardir. Allah Yardimcin olsun :/
TecnoLobi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

2 yıl sigortan var ise mutlaka alırsın tazminatını çıkarttılar ise, işçi mahkemeleri yardımcı oluyor. Kesinlikle gidip bilgi al. Yaklaşık 6-8 bin arası alabilirsin, net olarak bir öğren.

Musterinin yaninda beni azarlayinca bende muduru azarladim tartisma konusunda benim hic birbsucum yok baska bi personel ile musteri arasindaki sorunu halletmek ocin ugrasiyodum musteri birden küfretmeye baslayinca aramizda ufak bi surtusme oldu mudur de o anda azarladi bende bagirinca kovarken savunmami istedi musteriyle dogru konusmadi vs gibi kavramlar belirtmisti ben kabul etmedim savunmada ama bir sorgulama yaparim dediginiz makamlara

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Öncelikle geçmiş olsun. Yaşadığın durum ne yazık ki ülkemiz de çok fazla insanın başvurduğu ve sonucunu gördüğü durum. Yeğenlerimin gözlerinden öpüyorum. Onların rızkı için var gücünle çalışacaksın. Allah bir kolaylığını verir sen yeter ki niyetine gir. En basit yapabileceğin işlerin başına fastfood firmaları ve oto yıkamalar olabilir. Bu işler ne diyip küçümsemek gerek, Damla’ya Damla’ya göl olur. Allar yar ve yardımcın olsun.
ASametYildirim ugurcx

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Hocam eşinizin haberi var mı bu durumdan? Eğer yoksa bu sorun evliliğinizi bile bitirebilir.

Çok büyük bir yanlış yapmissiniz. Bile bile isteye isteye. İddaa oynayan arkadaşlarimdan sen de oyna diyenlerle arkadaşligi hemen kesmiş biri olarak bu tür batakliklardan ne gibi sonuçlar cikacagi konusunda ders almissinizdir umarim.

Bir arkadasim vardi 2k kaybedip 1k kazaninca seviniyordu. Hastalik gibi bir sey bu
melankolia ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Guness Guness Gün olur, asra bedel. Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Hayat boyu öğrenci.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 335 / 181
  • Ticaret 41, (%100)
Geçmiş olsun fakat yanlış bir girişimde bulunmuşsun. Para kazanacağım derken parandan oldun, bunu yaparken düşünemedin mi hocam?

Benim 100 TL'm olsa bile onu yatırım yaparak 2 katına çevirirdim. Fazla paraya sahip olduğunuz için önemsememe duygunuz oluştu sanırım.

Az para da değil. Çoluğunun çocuğunun rızkını saçma sapan şeylere yatırmışsın. O parayla çocuklarının eğitimine katkıda bulunabilirdin, madem sen okuyamadın bari çocukların okusun, onlara destek ol.

Fazla bir kazancın olmaz fakat ara ara site kurulum, makale yazımı gibi siparişlerim geliyor. Sana çitçitlerim. Ayrıca sana bol bol fikir önerisinde bulunabilirim, en azından aylık cebine asgari maaş düzeyinde miktar gelir.

Umarım bir daha bu tür şeylere bulaşmazsınız. Tekrardan geçmiş olsun.

Dönülmez akşamın ufkundayız, vakit çok geç.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Geçmiş olsun işsizlik maaşi için başvurun akmasada damlar baska kargo firmasina başvurdunuzmu ? Onun dışında bi uzmanlık alanınız vs varmı işkura gidin iş aradığınızı belirtin yardımcı olacaklardır tekrardan geçmis olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al