wmaraci reklam

Makale Yazmayı Bırakayım mı Devam mı edeyim?

3 Mesajlar 696 Okunma
wmaraci reklam

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar

Şimdi Sosyal bilimler bölümünde 1.sınıfım. Bölümüm sosyal bilgiler olmasına rağmen ben tarih konusunda çeşitli kitaplar okuyorum meraklıyım yani.Şimdi bu konularda çokta olmasa bilgim iyidir. Siteme bir makale yazdım Türkiye üzerine oynanan oyunlar diye

http://www.taneraksoy.com.tr/turkiye-uzerine-oynanan-oyunlar.html

Sizce nasıl bir makale olmuş? Anlatım olsun akıcılık olsun sadelik olsun... Devam edeyim mi sizce yazmaya

wmaraci
reklam

muratbaloglu muratbaloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek tasarım ve programlama
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Eline sağık bir kaç not:
"Ülke ismi vermiyorum ama kim olduklarını da tahmin etmek zor olmasa gerek diye düşünüyorum." ama öncesinde veriyorsun "2.Dünya savaşından sonra ABD ve SSCB’nin başını çektiği iki grup vardı"

"Bakın şuan AB’ye üye devlerden en gelişmiş ve nüfusu en kalabalık iki devlete bakalım." bu cümle olmamış "Bakın" kaldırsan cümlenin başından daha iyi olur
"Gümrü Anlaşmasına" Gümrük olacak...
Kardeşim yarıya kadar okuya bildim "Asıl konuya geçelim." dedin ooo daha konu uzunmuş dedim bıraktım çalışmalarında başarılar daha az sözle daha çok şey anlatmalısın diye düşünüyorum Kendin soruyor ve cevaplıyorsun tamam bu da bi teknik ama belli bir süreden sonra kendini tekrarlıyorsun. Tamam kızgınsın heyecanlısın bu türk milletinin ektiklerini yaşananları anlatırken ama insanlara "Bakın Siz cahilsiniz bu işleri bilmiyorsunuz olayın aslı bu dur" diye yaklaşıyorsun gibi biraz daha okuyanları öven ve gururlandıran kelimelerde yaz... Çalışmalarında Başarılar Kardeşim Yeni Yazılarını Bekliyoruz.....

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)

muratbaloglu adlı üyeden alıntı

Eline sağık bir kaç not:
"Ülke ismi vermiyorum ama kim olduklarını da tahmin etmek zor olmasa gerek diye düşünüyorum." ama öncesinde veriyorsun "2.Dünya savaşından sonra ABD ve SSCB’nin başını çektiği iki grup vardı"

"Bakın şuan AB’ye üye devlerden en gelişmiş ve nüfusu en kalabalık iki devlete bakalım." bu cümle olmamış "Bakın" kaldırsan cümlenin başından daha iyi olur
"Gümrü Anlaşmasına" Gümrük olacak...
Kardeşim yarıya kadar okuya bildim "Asıl konuya geçelim." dedin ooo daha konu uzunmuş dedim bıraktım çalışmalarında başarılar daha az sözle daha çok şey anlatmalısın diye düşünüyorum Kendin soruyor ve cevaplıyorsun tamam bu da bi teknik ama belli bir süreden sonra kendini tekrarlıyorsun. Tamam kızgınsın heyecanlısın bu türk milletinin ektiklerini yaşananları anlatırken ama insanlara "Bakın Siz cahilsiniz bu işleri bilmiyorsunuz olayın aslı bu dur" diye yaklaşıyorsun gibi biraz daha okuyanları öven ve gururlandıran kelimelerde yaz... Çalışmalarında Başarılar Kardeşim Yeni Yazılarını Bekliyoruz.....

Teşekkür ederim hocam. Abd ve sscb yi örnek verdim sadece.
Önerilerin için teşekkürler bundan sonra daha dikkatli olacagım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al